Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Maršruta maiņa

Mikroautobuss Jaunmārupe-Rīga šorīt gar ģermānistikas ielas pieturu vajadzēja tam pabraukt garām apmēram ap 10: 33, tā vietā jau kuro reizi tas maina maršrutu un nogriežas no vecmoku ielas pieturas pa taisno uz Ojāra vācieša ielu un tālāk pilnīgi jau vienalga kur. Bet būtisks fakts, ka pat nepabrauc garām ģermānistikas pieturai!

14.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

A AlEl 14.03.2020

Tu taču saproti, ka ne par to firmu esi uzrakstījis sūdzību?
Kāpēc nomelno?

I Ilze 14.03.2020

Pilnīgi nekoncentrējos uz firmu, jo bija pārāk nosalušas rokas. Ievadīju mātē google "mikroautobusu sūdzības" ,ceļā jau ar autobusu, pēc pussundas ārā stavot pieturā 🙂☀️ un man piedāvāja gatavu formu uzreiz šajā mājas lapā. Un vēl jo vairāk es minēju konkrētu maršrutu. Ierakstīt "sarkanie mikriņi" sadaļu nepiedāvāja. Bet, ja kādam zināma firma un cita sadaļa, kur to rakstīt, labprāt vēlreiz atkārtoti tam vēltīšu laiku, jo sesdienās tas man bieži sačakarē laicīgu ierašanos darbā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы