Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Ļoti slikta attieksme

Mikriņš (Sloka-Rīga) attiešanas laiks pl. 22: 36. (29.08)
jau kārtējo reizi šim mikriņa šoferim uzrādu 3+ karti. Un vienmēr viņš pret to ir izturējies ļoti dusmīgi un pat agresīvi. Naudu mētā, čeku spiež ar dusmām plaukstā. Pēc šādas attieksme ir neomulīgi atrasties mikriņā.
Šis šoferis pret katru cilvēku izturas ar nepatiku, dusmām un īgnu seju.

29.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 30.08.2019

Kad man bija invaliditātes karte, no 15-18 gadu vecumam, mikriņu šoferi bija tikpat neapmierināti, dodot man nulles biļeti. Varbūt viņiem kaut kāds labums no pilnas cenas pārdošanas? Lai vai kā, tagad, kad pērku biļetes par pilnu cenu, izvairos braukt ar mikroautobusiem.

Pacco_al 31.08.2019

Es daudz braukāju ar mikriņiem un man sāk likties, ka tur tiešām strādā cilvēki ar kaut kādām garīgām un mentālām problēmām. Par braukšanas stilu es vispār neizteikšos... brauc tā, ka par spēcīgam vīrietim ir jāturas tā, it kā būtu rallijā piedalījies, nemaz nerunājot par pensionāriem kuri tur sistemātiski krīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы