LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Attieksme

Stāvu trolejbusa galapunktā, Ķengaragā, gaidu kad atbrauks minibuss, jo braucu darbā līdz galerijai Rīgai, brauc trolejbuss, tas vadītājs aiz trolejbusa pat nepaskatās pieturā, bet pēc noteikumiem, viņam ir jāapstājās tieši pieturā, jo kamēr es atnākšu līdz galapunktam, viņš aizbrauks. Es biju sarkanā apģērbā un radīju ar roku, nevar nepamanīt.

14.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено amolina 14.11.2018

Es braucot ar mikriņu, domāju pār laiku ko pavadīšu ceļā līdz darbam, un lai nekāvēt, jā braukt ar trolejbusu, tād jaitet gabals un ilgāk. Nepatīkama pati attieksme un situācija, es kā traka skrienu, radīju ar roku, tikai lai nebrauc prom. Bet viņš pat nemēģināja paskatīties pieturas pusē. Lūdzu kaut kā to risināt, jo tomēr, braucieni nav bezmaksas.

A

Комментарии (4)

Y yesyesboy 14.11.2018

Man ir gadījusies identiska situācija. Tie, kuriem patīk šeit gudri d*rst "Varbūt paskaties vai nav teksts 'Vietu nav'; Šoferis tikai cilvēks, var nepamanīt" - nebija tāda teksta "Vietu nav" un ja šoferis neredz, kas notiek pieturā, tad viņam jāiet pensijā.

A amolina 28.11.2018

Braucot no taksometra galapunkta, vietu nav? Novēku Jūms uzmanīgāk lasīt tekstus!

Rīgas mikroautobusu satiksme. Jūs esat uzrakstījusi ļoti vispārīgi, nenorādot datumu, virziena un plkst. laiku. minibusa vadītājs apstājas pieturvietā, taču cik noprotu jūs nemaz nebijāt pieturvietā, līdz ar to vadītājs turpināja ceļu, izbraucot no pieturvietas vadītājs skatās kreisajā pusē spogulī, līdz ar to viņš neredz, ka jūs mājat. iesakām laicīgāk nākt uz pieturu.

A amolina 28.11.2018

Kurā vietā Jūs redzāt ka esmu Jurmālā?
"Stāvu trolejbusa galapunktā, Ķengaragā" Tas ir teksta sākums! Jā Jūs neziniet kā tas izskātās, tad nevajag rakstīt gudrības. Jā, un, tas nav vienīgais gadījums.
p.s. Ķengarags, nav Jūrmalā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы