Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Agresīvā braukšana

Vairākkārt ievēroju, ka 271 maršruta mikroautobusa nr 168 autovadītājs brauc ļoti agresīvi un rupji izturas pret pasažieriem. Šodien tas skāra arī mani. Iekāpu 17.47 pieturā Āgenskalna tirgus. Šoferis brauca tik agresīvi, ka pameta mani gaisā un es sasitu kāju. Kad aizrādīju, šoferis atbildēja - ne tu mani mācīsi kā braukt. Lūdzu pārceliet šo vadītāju uz malkas pārvadājamo mašīnu.

Комментарии (5)

Laba doma. Par apkārtējiem uz ceļa arī padomāts.

Par RMS 271. minibusa vadītāju un agresīvo braukšanas stilu. Šajā maršruta posmā bruģis ir ļoti nelīdzens un bedrains, un tā kā šis ir invalīdu busiņš, tas ir ļoti jutīgs pret nelīdzenām ielām, tāpēc pie mazākās bedres, viss minibuss sašūpojas. Tas protams neattaisno vadītāja attieksmi un apkalpošanas kultūru. Paldies, ka informējat, mēs noskaidrosim vadītāja identitāti un pieprasīsim paskaidrojumu, kā arī piemērosim disciplinārsodu saskaņā ar uzņēmuma iekšējiem kārtības noteikumiem.

Rrrunčuks 19.11.2017

Un šīs gadījums nav pirmais citos maršrutos ļoti bieži viņi pārsniedz ātrumu, piemēram ķekavas mikriņš, brauc kā nenormāli,lamājās, Un ar bruģi te nav nekāda sakara.

S Sanuliite 17.11.2017
Pats labākais šoferītis

Visur tik sūdzības un sūdzības- nevarēju atrast vietu, kur izteikt visdziļāko pateicību 246.mikroautobusa šoferītim, kas veda mani šorīt 16.11.2017. ap 8:30 centra virzienā. Busiņa reģistrācijas nr. JV3454. Pats cilvēcīgākais un laipnākais šoferītis kādu esmu sastapusi! Mīļš paldies viņam! Kaut vairāk būtu šādu cilvēku!

Rrrunčuks 19.11.2017

Mikriņa šoferīt, tas tu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы