Rīga, Melnsila 19 aptieka - Ļoti slikts serviss

10.02.2024 aizgāju uz šo aptieku pēc nosūtījuma, ko pats ģimenes ārsts ir atstājis, bet pretī man stāvēja rupja, apkalpošanas standartus nezinoša aptiekāre vārdā SANITA.
Nosaucu uzvārdu, nelaipnā balsī atbļāva, ka vajag vārdu,pateicu uz kā vārda. Ņemu nosūtījumu un eju prom,jo pēc tā pat negribēju pateikties, jo tiešām jau pats iesākums liecināja, ka viņa ir neomā. Saņēmu pretī uzbļāvienu, kur paldies esot. Teicu, ka par tādu apjalpošanu negribas pateikties. Un tad sākās, ka tas neesot viņas darbs izsniegt lapeles utt. Īsumā atmosfēra negatīva. Ne pirmo reizi tur esmu iepirkusies un ievēroju, ka šī aptiekāre bieži pārkāpj apjalpošanas standartus, normas! Neiesaku tur doties!

C

Комментарии (2)

not a Karen 10.02.2024

Neiesaki turp doties, bet pati raksti, ka ne pirmo reizi esi ievērojusi sliktu attieksmi. Ļoti dīvaini.

C Cherry12 12.02.2024

Nekad nebija tik traki ka soreiz. Divaini ir tas, ka cilveki nesaka neko preti, bet paciess sliktu apkalposanu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы