LV RU

Yellow hostel - Krāpšana

Sveiki, nepatīkama situācija gadījās manai paziņai, atbrauca no laukiem uz Rīgu strādāt. Iekārtojās darbā viesnīcā yellow hostel Merķeļa ielā 1. Sākumā viss bija kārtībā, šefs redzēja kā viņa strādā un tikai slavēja ka viss tīrs un labas atsauksmes esot par viņu. Bet nostrādājot 1,5 mēnešus pienāca algas diena, un lūk sākas nepatikšanas. 15 datumā pie viņas atnāca sieviete, kura pat nau zināma kādā amatā skaitās, uzlika štrāfu 200€. Jo lūk slikti tīrot. Nu viņa ar to samierinājās jo viņai tak vēl jāsaņem 321€. Un lūk sākas solīšana ka pirmdien samaksās, no pirmdienas pārceļ uz otra dienu un beigās samaksāja 45€. Kur palika nauda? Nau zināms. Sieviete šokā. Jautāja vai viņai sataisīja līgumu, atbildi saņēma ka rītdien, un tā katru reizi. Pases kopiju gan paņēma lai var uztaisīt līgumu. Pašai sievietei asaras tikai tek, jo kad vajadzēja papildus stundas strādāt tad viņai prasīja lai strādā. Kā jāmaksā tad šādi cūciski izdara. Un viņa visu kārtīgi tīrīja, jo pa visu laiku ko viņa tur strādāja, hostelis internetā saņēma labas atsauksmes, pirms tam bija par netīrību sliktas atsauksmes. Un protams atsauksmes internetā nav vairs pieejamas. Sieviete pat pacieta ka viņai nācās strādāt ar tarakāniem un blaktīm. Priekšniecība tika informēta, bet nekas netika darīts lietas labā. Cilvēki kuri dzīvo tur ilgstoši viņai izstāstīja, ka viņa ir 3 sieviete ar kuru šādi izrīkojas.

W

Комментарии (2)

Miss_Kaprīze 19.06.2019

Cik var cilvēkiem mācīt, ka darba līgumam jābūt ar pirmo nostrādāto nedēļu? Darba līgumā ir jābūt norādītai fiksētai algas daļai (stundas likme vai tamlīdzīgi), darbinieka pienākumi, ka arī tā saucamie "sodi". Kā arī, tā ir darbinieka garantija par to, ka alga tiks izmaksāta, ka arī būs veiktas visas nepieciešamās sociālās izmaksas. Nu un protams, ka cilvēkam jābut derīgai sanitārai grāmatiņai. Ja tā sieviete, kas ieradās un uzlika sodu bez stādīšanās priekšā, tad jautājums kādēļ Jūsu paziņa vispār laida viņu iekšā hostelī? Pārbaudes jau nevar veikt cilvēks no ielas. Tātad, kopsavilkums - bez darba līguma strādāt ir tas pats, kas pieteikšanās brīvprātīgajam darbam. Un "algu" laikam uz rokas izmaksāja, jā? :D

Z Zigrīda 21.06.2019

Ka ta vina ta stradaja, ka nezinaja kur strada par ko strada ? Musdienās nak slinki, nekam nederigi darbinieki, kuri neko nedara tikai slinko un grib sanemt par to naudu, par slinkosanu naudu nemaksa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы