LV RU

Riga Hostel - Krāpšana

Tātad uzņēmums Rigahostel pieņem darbiniekus, kuriem pēc laika draud ar soda uzlikšanu par sava "darba" nepildi. Uzņēmuma īpašnieks ernests rieksts, kurš pērk uzņēmumus uz citu personu vārda, lai tikai nebūtu jāmaksā nodokļi. Jo cik zināms ka viņš Latvijā nedrīkst vērt vaļā uzņēmumus un ir pamatīgi parādā valstij.
Neiesaku doties uz pārrunām ar šo uzņēmumu, jo viss sākumā šķiet labi, tikai pēc laika atklājas šī patiesība, kā šis īpašnieks attiecas pret saviem darbiniekiem. Draud ar atlaišanu, draud ar soda piemērošanu, kas pat nav līgumā aprakstīts. Un piedraud ja tu aiziesi prom no darba, tev neko nemaksās.
Šim "profesoram" ļoti patīk apsaukāt un nolikt citus cilvēkus, it īpaši darbiniekus, jo laikam jau pati augstība uzskata sevi par to labāko un neaizskaramo.
Tāpēc esat prātīgi un neielaižaties ar šo uzņēmumu!

Комментарии (6)

V VeiksmīgamBiznesam 21.10.2019

Smieklīga sūdzība. Tiesa pat šīs bildes neņemtu vērā. Tie neko nepierāda.

N navsvarigi192 22.10.2019

Smieklīga? Bildes pierāda to ka īpašnieks ir viltojis savu vārdu soc. tīklos un draud saviem darbiniekiem, kā arī mahinē ar naudu, un krāpj naudu no klientiem! Tur viss ir pretlikumīgs šajā kantorī!

S StulbaisRiekstinsh 22.10.2019

Viss ko jūs šeit redzat ir 100% patiesība. Ernests Rieksts ir vnk kropļis. Neieteiktu nevienam strādāt pie šā sūda gabala. Cilvēku interesē tikai nauda. Sēdēt mājās un nodirš savus darbiniekus ir augstākās pakāpes debilisms. Es zinu ka Ernests satiks cilvēku kuram būs uz visu pofig un tas viņam sataisīs smadzenes.

Saivii 22.10.2019

Kas tas par izsmiekla uznjeemuma vadiitaaju ? Pat raksiit sakariigi neprot...

N navsvarigi192 22.10.2019

Izskatās ka šis vadītājs nav pabeidzis skolu :D galīgs analfabēts

N Nadīna Zeltiņa 29.04.2020

Lol. Viņš man balss ziņā pateica, ka tieku uz 3.atlases kārtu un man vajagot uztaisīt mārketinga plānu 15 dienām. Kurš to prasa pirms pārrunām?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы