www.sudzibas.lv Riga Food Jocīga attieksme no pārdevējām

Riga Food - Jocīga attieksme no pārdevējām

Vakar biju Riga Food, bija stends kur kaut kādas konfektes uz kātiņa ar iekšā ziediem tirgoja, caurspīdīgas stiklenes. Un pārdevējas kad paiet nost no stenda aprunā, šausmas, tādas tirgus bābiņas pretīgas, nafig tā darīt? Kolhoznieces, jānoskaidro no kurienes tādas nāk. Nepieklājīgi tak.
Jocīgi ka tādi cilvēki vel kur ir, doma ka citi neredz ka aprūna.

M

Комментарии (4)

M Mixx 11.09.2021

pēc tādas attieksmes, jāsaka sūds uz kātiņa, ne konfektes, negribu pirkt tādas.

M Mixx 12.09.2021

diezgan nekorekta attieksme no tam tirgus babinam, konkreti vienas kam mati divas krasas, aug'sa tumsa apaksa gai'sa. cukstas, lur uz cilvekiem, apruna.nu common tu neesi kaut kada muca augusi?

P Patiess Fakts 24.09.2021

tur sausie ziedi tais stiklenes ieksa? redzeju tadas konfektes tur bija ja.neatceros kā sauca.

P Patiess Fakts 24.09.2021

izskatas labi, bet est ar sausajiem ziediem nu nez, kā dekors drīzāk. Bet darbinicem jamak klienti pieklajigi apkalpot, nevis aprunāt aiz letes.. Varbūt labosies un nākamajā Riga Food nodemonstrēs izcilu apkalpošanu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы