LV RU

Restorāns Grantiņi - Slikts serviss

Pa bedrainu, tumšu ceļu nokļuvām līdz iepriekš rezervētai vietai dzimšanas dienas svinībām. Iepriekš sarunā ar Oksanu (darbinieci) vienojāmies par manām mīļākajām krāsām galda noformēšanā un uzkodām. Viņa paskaidroja, ka salātus, zupas un pamatēdienu varēs izvēlēties pēc restorāna ēdienkartes. Ierodoties mūs neviens nesagaidīja. Galdiņu atradu pati, jo zināju, kur tas atradīsies. Šo vietu izvēlējos, jo piesaistīja ēdienu piedāvājums. Problēmas sākās, kad vēlējāmies pasūtīt ēdienus. Neviena ēdiena no uz vietas audzētajām storēm, arī lasi pasūtīt nevarēja. Zupa-tikai 1 izvēle. Vēlāk tika paziņots, ka vilkzivs no dienas piedāvājuma arī nebūs, jo pavāre neies atsaldēt. Uz jautājumu, kādēļ tik mazs piedāvājums, mums atbildēja: " ko jūs gribat? Viss pa dienu apēsts! " jautājums-ja pieteikts galdiņš, ar ko jārēķinās? Ja šis restorāns, kuru par tādu grūti nosaukt, piedalījās restorānu nedēļā, ir spējīgs piedāvāt? Pēc piedāvātās ēdienkartes es un ielūgtie viesi sapratām, ka free kartupeļus var paēst jebkur.
Sākotnēji par uzkodām, kuras, manuprāt, neatbilda restorānam, saņēmu čeku ar neadekvātu summu - 120 euro. Pēc mana atkārtota pieprasījuma, personālam sazinoties ar Oksanu, summa samazinājās līdz 85 euro. Viesu atziņa - neadekvāta cena! Aicinu visus, brauciet garām šim" restorānam", ja nevēlaties justies pazemoti!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы