LV RU
www.sudzibas.lv Renti SIA Slikti auto. Apkalpošana slikta! Krāpnieki!

Renti SIA - Slikti auto. Apkalpošana slikta! Krāpnieki!

Vēlos pabrīdināt cilvēkus par uzņēma kārtību vai precīzāk klaju apkrāpšanu! Tātad tālajā 2019 gada paņemam auto noma uz 4 gadiem, auto uz doto brīdi bija vismaz vizuāli laba stāvoklī vienīgais kas dega bija Abs lampiņa kas parādījās arī tehniskās apskates lapā, tāda aizbraucot mājas Saka trokšņot stūres iekārta, pēc trim mēnešiem auto nebija vairs ejošs sprauslas aizgāja, rezultāta stāvēja auto aptuveni 8 mēnešus, taisījām un taisījām būtībā visa nauda kas bija tika iegrūzta tajā mašīna jo ņemta jau bija noma! Šā gada martā izlēmām ka vairs neesam spējīgi samaksāt viņiem ne mēneša maksu ne vispār viņu taisīt! Aizdzina uz renti novērtēt un atgriezt, viņi darbiniens paņēma auto un aizbrauca patālāk gabalu novērtēt, tātad cilvēks kurš ir acīmredzot perfekts automehāniķis nevēlos auto augša redzēja ka viņam ir salauzts landžerons ka? Nu nav ne jausmas! Rezultātā bojājumi uz 800 eiro! Būtībā vēlos pabrīdināt nu neņemiet auto pie renti un noma! Nav tā vērts mēs paldies dievam tikām vaļā bet kādam var ne paveikties! Brīvais rekets Latvijā un pie tam legāli! Auto visi ir nojāti un viņi to labi zin! Jo pie vērtēšanas runa par bildēm kuras klientiem nerāda! Viņi ļoti labi zin kādas mašīnas iesmērē cilvēkiem un pēc tam plēš nenormālu naudu! Par auto kas ir jau ir grauzt! Būtībā mūsu auto pēc viņu vārdiem ir stipri bojāta tātad diez vai viņi novērsīs defektus par tām kapeikām bet nu nu, iesmērē nākamajiem kas gribēs pakārties dēļ tas mašīnas! Neizmantojiet renti silti iesaku!

Комментарии (1)

ē ērglis99 11.04.2021

Vieglāk nebija nopirkt mašīnu lētāk un braukt ar viņu, un pie reizes ieguldot naudu? :) Nevis maksāt noma un kāda automobiļa marka tika ņemta uz nomu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы