www.sudzibas.lv Rendijs Vicinskis un Mārīte Moreca Negodprātīga un naidīga īrnieku izturēšanās

РешеноRendijs Vicinskis un Mārīte Moreca - Negodprātīga un naidīga īrnieku izturēšanās

Kopš 2022. Gada marta informēju īrniekus par nodomu pārdot māju un ka 1.11.2019 noslēgtais īres līgums 2022. Gada rudenī netiks pagarināts. Vienlaikus saskaņā ar īres līgumu lūdzu arī rast iespēju īres līgumu izbeigt 3-4 mēnešus ātrāk. Kopš marta man vēl nav izdevies panākt, ka īrnieks parakstās, ka ir informēts par īres līguma nepagarināšanu. Pa epastu arī nevar nosūtīt, jo mārīte nobloķēja savu epastu. Sūtīju maijā ar ierakstītu vēstuli un lūdzu, lai uz šīs vēstules parkastās par saņemšanu un norāda datumu, jo īrnieku ir jābrīdina 2 mēnešus pirms līguma beigām, taču saņēmu tikai parakstītu dokumentu bez datuma un paraksta atšifrējuma. Turklāt no visiem 5 parakstiem, ko esmu redzēJusi, katru reizi parakstās citādi. Iesaku uzmanīties, jo prot sākumā atstāt labu iespaidu, bet būtībā degradē īres tirgu un grauj īrnieku-izīrētāju savstarpējo uzticību. Komunikācija kopš marta vienkārši nebaudāma. Arī agrāk esmu sadarbojusies ar īrniekiem, bet neviens mani tā nav izlamājis par afēristi un egiosti kā mārīte moreca 27491742. Watsapā no rendija vicinska 27420272 saņemu draudus, ka izdzīvos stiprākais, ka viņi gatavi nolaisties vēl zemāk. Bez saskaņošanas uznesa manu gultu 2. Stāvā un kad teicu, ka gribu redzēt kāda stavoklī ir matracis, jo nesaprotu kā tik lielu matraci varēja dabūt caur šauro lūku, tad mani atteicās ielaist mājā. Nācās vērsties policijā. Tā lūk ir ar to mūžigo gaušanos, ka visi ir slikti un netaisni. Tikai paši sevi jau neredz, jo visu laiku jādzīvo virtuālajā pasaulē, kur nav tik daudz pienākumu kā reālajā dzīvē.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 10.11.2022

Īrnieki ir laicīgi izvākušies.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 10.11.2022

Īrnieki ir laicīgi izvākušies.

M

Комментарии (45)

B Bez vārda vārds 08.07.2022

kāpēc komunikācijai ir jābūt baudāmai? komunikācijai ir jābūt tikai un vienīgi par lietu un viss. jeb jūs kautko īpaši gribat? :D

P PatiesiibasMeka 08.07.2022

Bet ja līgums ir uz X termiņu, kāda tur 2 mēnešu iepriekš paziņošana par nepagarināšanu? Pēdējā dienā mantas uz ielas un lai staigā.

K Komentētājs24 08.07.2022

Ja īres līgums noslēgts tik sen, attiecīgi šos 3 gadus arī īrnieki ir adekvāti maksājuši par īpašuma īri. Jo kaut kā neredzu sūdzību - nemaksātāji :D Un Tagad cepiens, jo vēlies notirgot īpašumu, un gulta pārnesta uz citu vietu ? Saimniec, neadekvāta šeit esat tikai Jūs. Un pārdošanas sludinājumā attiecīgi arī norādiet - ir noslēgts īres līgums līdz tādam un tādam datumam. Tā kā nestreso babenīt, līdz novembrim tāpat Tava īpašuma cena tikai pieaugs. Vai arī maksā ārā kompensāciju īrniekam, par steidzamu izvākšanos.

P PatiesiibasMeka 08.07.2022

Šis teikums par cenas pieaugšanu līdz novembrim novecos reāli… ;) Uzliec atgādinājumu novembrī papētīt un salīdzināt ciparus.

M MariteMoreca 18.09.2022

Ja kadam interese ka vis bija realitate ar so "bez nekadas vainas"iziretaju,ludzu jautajiet pastastisu,jo neslepjos un neko pretlikumigu neesu izdarijusi.Bet si "godiga","varoniga "saimniece personu datus publice uz urra.Pati ja jau cietejas loma nav pat spejiga savu vardu atklat,slepjas zem kaut kadiem nikneimiem.Varoni pastasti ka gribeji gimeni izlikt uz ielas ar ires ligumu kurs vel bija speka lidz novembrim,mes ar tevi cinijamies par savam tiesibam nodzivot lidz ires liguma beigam,kam tad sis ligums vispar ir domats tad?Si saimniece "cieteja"neklausijas neviena musu varda.Isi sakot ta teksts tads-es saimnieks vacieties VARONI LIEN ARA!

M mabruk45 19.01.2023

Tas, ka īrnieki adekvāti maksā nedod viņiem tiesības uz jāņogu krūma uzlikt virsū sabojātu mēbeli, jo izskatās, ka bija 2 sezonas kurinājuši ar vecām līmēto skaidu mēbelēm, sastādīt vairākās vietās gar žogu un mājas priekšā topinambūrus, lai gan atļāvu stādīt tikai vienā konkrētā vietā, atstāt savu salauzto plastmasas guļamkrēslu, lai gan solījās izvest izvācoties, atstāt otrajā stāvā savas kurpju kastes, sulu spiedes kastes un citu pirkumu kastes, neinformēt īpašnieku, ka nāk ar savām mēbelēm, uznest otrā stāvā BEZ SASKAŅOŠANAS gultu un pēc tam nelaist mājā īpašnieku, lai ļautu apskatīt vai matracis nav sabojāts. BEZ SASKAŅOŠANAS novembrī aiznest uz šķūni īpašnieka ledusskapi ar visām sasaldētajām upenēm, kuras sarunājām, ka īrnieki izmantos, ar savu ledusskapi sabojāt lamināta grīdu mitruma dēļ. Labi, ka aizgāju pēc ledusskapja - ogas atkusušas un jau sākušas rūgt. Tas, ka samaksā īres maksu (pirmajos divos gados EUR 220/mēnesī un pēdējā gadā EUR 250/mēnesī) nedod tiesības melot, ka viņiem ļoti nepieciešams dārzs un pēc tam paziņot, ka ķiršus viņi neēdot, korintes arī ne, spinātus arī ne, ābolus berot Daugavmalā, avenes arī ne. 2 gadus apgalvot, ka avenes atņemot zemei ražību un tās esot jāizrok. Krūmmellenēm ļaut aizgraut ar nezālēm, zemenēs atļaut savairoties gliemežiem, aizaudzēt ar nezālēm un pēc tam nopļaut zemeņu dobes, lai gan ir parakstījis līgumu, ka māju un dārzu uzturēs tādā pat stāvoklī kāds bija ievācoties, sabojāt lietus ūdens tvertnei krānu, jo nav laikus izlaidis ūdeni un sala rezultātā metāls saplīsis. Neparakstīt paziņojumu, ka ir informēts par īres līguma nepagarināšanu. Neizvākt šķūni un nelaist saimnieku dārzā, lai apskatītu šķūni, kur plānots kraut malku, lai gan īrnieks informēts par malkas atvešanu bija pirms 15 dienām. Izvācoties nepieaicināt saimnieku, lai nodotu īpašumu, bet aizbildinoties, ka ļoti jāsteidzoties uz lidostu, ātri atdot mājas atslēgas un braukt prom. Pēc atslēgu nodošanas ieiet manā mājā, lai apskatītos, kas tur tagad atrodas un lielīties sudzibas.lv, ka zinot, kas mājā atrodas un ka māja nav pārdota. Inese

M mabruk45 19.01.2023

Tas, ka īrnieks maksā īres maksu nedod viņam tiesības aizejot atstāt neizsūknētas tualetes un notekūdeņu akas, neiztīrīt skursteni, jo uzsākot īrēt, māju saņēma ar tīrām akām un iztīrītu skursteni, ko tīrīja sertificēts skursteņslauķis.
Tas, ka maksā īri nedod tiesības solīt, ka samaksās par patērēto elektrību un atkritumu izvešanu un pēc tam pateikt, ka tā kā ejot prom pusmēnesi agrāk un neprasot atpakaļ pusi īres maksas, tad par elektrību neesot jāmaksā. Diemžēl šie atlikušie EUR 112,50 (pēc nodokļa nomaksas) nesedz viņu notērētās elektrības, aku izsūknēšanas, skursteņa tīrīšanas, sabojātās grīdas labošanas, atslēgu mainīšanas, lai nerastos vēlme vēlreiz apciemot, salauztā Bosh zāles pļāvēja labošanas izmaksas. Tas, ka maksā īri, nedod īrniekiem tiesības pēc tam, kad saimnieks uzsaka īres līgumu likumā noteiktā kārtībā, apsaukāt saimnieku par afēristu, egoistu, liekuli, sektantu, meli, draudēt izrēķināties, likt lāstus, nekopt un ar salauztām mēbelēm un vecām riepām piegružot viņa īpašumu, melot, ka neesmu brīdinājusi par savu ierašanos un pārmest, ka esmu pārbaidījusi viņu pusaudžu vecuma meitu. Zīmīgi, ka pirms brīdinājuma par īres līguma nepagarināšanu, Mārītei un Rendijam par mani nebija nekādu sūdzību.

M MariteMoreca 19.01.2023

Lejinas kundze ar jums vis kartiba,nesen ludzat piedosanu par savam izdaribam ar sms starpniecibu,varbut seit parpublicet.100 reizi jums saku iepazistiet likumus.Jums pat pec sada laika nav miera,ar jums cienita vis ir kartiba!?Te jau tapat vis ir skaidrs ja nav miera cilvecinam acim redzot SIRDSAPZINA NELAUJ NAKTI MIERIGI GULET.

M mabruk45 20.01.2023

Tas, ka īrnieks maksā īres maksu, nedod īrniekam tiesības solīt, ka noliks atpakaļ manu bēniņos uznesto gultu un to neizdarīt, un izvācoties atstāt pilnus atkritumu konteinerus ar saviem atkritumiem, lai gan atkritumu savākšanas mašīna brauca sestdienā, bet īrnieks izvācās pirmdienā un līdz savai promiešanai īrnieki vienmēr sekoja atkritumu izvešanas grafikam.
Man nav nekāda pienākuma noklusēt par negatīvo pieredzi, izīrējot savu privātmāju un dārzu Mārītei Morecai un Rendijam Vicinskim no 01.11.2019.-15.08.2022. gandrīz 3 gadu garumā, jo šīs informācijas sniegšanas mērķis ir pasargāt citus izīrētājus no negodprātīgiem īrniekiem.

M mabruk45 21.01.2023

EUR 112,50 nemaz nesanāk, jo sākumā īres maksa bija EUR 220 un mīnus 10% nodoklis EUR 198 un par nenodzīvoto pusmēnesi EUR 99, no kuriem man bija jāsedz īrnieku patērētā elektrība un atkritumu izvešana EUR 30, tualetes aku izsūknēšana EUR 40, skursteņa tīrīšana EUR 70, atslēgu maiņa EUR 15, krāna maiņa EUR 5, īrnieku riepu nodošana EUR 8. Man sanāk, ka īrnieki man palika parādā vismas EUR 69. Turklāt īrnieki promejot paņēma līdzi arī krāsns kruķi un pelnu lāpstiņu. Labi, ka no pirts bija aizmirši paņemt krāsns kruķi. Kā tad nu ir ar to Mārītes un Rendija godīgumu, kad apkopo visus šos faktus? Nožēloju, ka neizsaucu viņiem policiju tad, kad nelaida mani mājā, lai apskatītu man piederošās mantas otrā stāvā un tad, kad pēc atslēgu nodošanas naktī uz 16.08.2022, nesaskaņojot ar mani ienāca manā mājā, lai atnestu atpakaļ manu virtuves galdu, ko bija līdzi paņēmuši steidzoties uz lidostu. Pēc šī gadījuma sapratu, ka ar steigu jānomaina atslēgas.

M MariteMoreca 21.01.2023

Jus tiesam esat slims cilveks,pret kuru jaizturas lidzcietigi.Sie visi ir tikai vardi bez faktiem,varbut vel pec pieciem gadiem uzradisieties ar savam sizofremiskam pasakam.Nevarat pardzivot ka kads uzdrikstejas pastavet par savam tiesibam.Naksies vien jums damit sadzivot ar savu salauzto ego.Savus suba murgus varat jau filozofet ja jums ta vieglak dzivot.

M MariteMoreca 18.09.2022

Si "cietusi ,pazemota"saimniece pat ir pacentusies izveidot feik profilu savai sudzibai kadel jaslepjas INESE LEJIŅA,ja esi tik cietusi varbut kads grib zinat tavu vardu lai sniegtu atbalstu.Sudzibas rakstit nav varoniba slepjoties.Zel ka cilveks ir spejigs tik zemu nolaisties savu ambiciju del.Latviesiem labs sakamvards-Pagale nekad nedeg viena.

I Inese L. 19.09.2022

Mārīt un Rendij! Atdodiet dzelteno, elektrisko zāles pļāvēju, ko paņēmāt līdzi izvācoties, tad izņemšu šo sūdzību.
Inese Lejiņa 29466128.

M MariteMoreca 19.09.2022

Inese Lejina kapec mums jaatdod to kas ir musu.Jus tacu zinat un esat informeta ka so plaveju jisu bijusais virs atdeva par to ka piesavinajas musu lietas.Lejinas kundze santaza jums nav svesa.Lejinas kundze pat neatbild uz tel.zvaniem jo saprot ko savarijusi,tagad nezin pati ka izgrozities.

M MariteMoreca 19.09.2022

Lejinas kundze tagad ir nobijusies ka vinas riciba tiks izklastita ka tiks siki un smalki izstastista visa notikumu gaita tagad bomborde ar santazu,bet tas nav nekas jauns vina ta darija kad eda mus ara kaut bija ligums kurs bija speka lidz sa gada novembrim,damai ambicijas bija svarigakas.kadus pekstinus tik nenacas dzirdet-pardos maju,kars sacies-beigas izradijas ka dama mus eda ara jo bija sataisijusies ofisu taisit.Dama nevareja pagaidit lidz novembrim kamer beidzas ligums un darit ko grib,Lejinas kundze pag.gada novembri pagarinaja ligumu lidz sa gada nov.marta damai domas mainijas.Saka terorizet jo saprata ka likumigi nevar izlikt jo nav par ko.Emocionali nestabils cilveks.

M MariteMoreca 19.09.2022

Lejinas kundze kad izeda mus ara,nebija spejiga pati atnakt pec atslegam laikam tomer bija kauns acis paskatities.

M MariteMoreca 19.09.2022

Rit jau teiksi Lejinas kundze ka tev izdzertais udens jaatdod atpakal.

M MariteMoreca 19.09.2022

Tagad jagaida.Lejinas kundze paris dienas sedes savos ierakumos lai izdomatu gudru tekstu.Tas vis ar vinu ir pieredzets.

M MariteMoreca 19.09.2022

Vai otrs variants skries uz policiju rakstis iesniegumu ka vina ir cieteja.Lejinas kundze ka vienmer balta pukaina.

M MariteMoreca 19.09.2022

Ista sudzibu specialiste,nosifrejusies te pat ar diviem lietotajvardiem.

M MariteMoreca 20.09.2022

Inese Lejina no Rigas Darziniem atbilde par visu ar visam detalam par siem meliem tiks ievietota sini pasa sudzibas.lv.lai neiedomajaties kad vien ienak prata izplatit dezinfirmaciju.Jus savadak robezas neziniet.

I Inese L. 20.09.2022

To, ka tas ir Jūsu zāles pļāvējs uzzinu no Jums tikai tagad. Turklāt noskaidroju, ka zāles pļāvējs bija paredzēts lietošanai izīrētajā mājā un Jums bija nodots tikai lietošanā, nevis līdzi ņemšanai. To, ka ņemsiet līdzi vajadzēja saskaņot pirms 15/08/2022, kad gājāt prom. Inese L.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejina kadel ne par temu kadel jusu murgi jaklausas,par so ir runats un izrunats.Izklausas pec patiesibas bailem jo saprotat ka patiesiba naks gaisma.Jus pat sakarigi nespehat par temu komunicet.Izplatijat melus,tad ari esat gatava publiskai patiesibai.

I Inese L. 20.09.2022

Tobrīd, kad piebraucāt pie manas mājas, lai atdotu atslēgas, biju otrā mājā. Cik atceros, jūs ļoti steidzāties, tāpēc aizsūtīju dēlu pēc mājas atslēgām. Vispār jau izvācoties jāaicina saimnieku apskatīt telpas. Piemēram, konstatēju, ka tur, kur stāvēja jūsu ledusskapis no mitruma ir sabojāts lamināts un salīmēts ar caurspīdīgu līmlenti.

M MariteMoreca 20.09.2022

Mila damit,izdomat var jau dievs zin ko,tas vis nav par temu.Rakstit varat ko vien velaties patiesiba ar visam detalam tapat tiks publiceta.varbut pati pastastisi par teroru paris menesu garuma .

M MariteMoreca 20.09.2022

Atrunas jau var visadas izdomat,ta jusu maja atradas 2min attaluma.ko tik no jums nedzirdesi.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jus jau pat kaiminus nepatiesi esat tur apmelojusi par zadzibam kuras nav bijusas.kaimins damai daudz palidzejis,ka pateicibu dabuja reputaciju pa Darziniem ka esot malku nozadzis un vel nez ko.

I Inese L. 20.09.2022

28/03/2022 sūtīju e-pastu, kurā informēju par līguma nepagarināšanu un 10/05/2022 ierakstītu vēstuli, taču Rendija parakstu uz šo paziņojumu izdevās saņemt tikai 15/07/2022. Kas tad sūdzībā ir nepareizi?

M MariteMoreca 20.09.2022

Mila dama,sac mest vilnu uz otru pusi,tavas sudzibas saturs ir pavisam cits.Iepazisties.Lejina tu tagad vari taisnoties ka gribi patiesiba tapat naks gaisma.Varbut velreiz parlasi savu sacerejumu.

M MariteMoreca 20.09.2022

Bailes laikam liek aktivai palikt😁

M MariteMoreca 20.09.2022

Varbut pati pastastisi,ka terorizeji jo nevareji no mums likumigi atbrivoties kad pasai iegribejas.

M MariteMoreca 20.09.2022

Ta sanak kad iziresanu uztver ka speliti,savaksu naudu un izmetisu kad gribesu ka sunus ara.Kad damai teicam ka nebus gluzi ta ka vina velas lai atbrivojam ires telpas pirms termina sakas terors.Piedavajam damai ka variantu izmaksat kompensaciju par cik radusies sada situacija no ta ari atteicas pazinojot ka ta esot izspiesana,teicam lai griezas tiesa ja jau nespejam vienoties par prasibu atbrivot telpas pirms liguma beigam no ta ari atteicas pazinojot ka tas vinai dargi izmaksas.Lai visu atrisinatu mierigi Lejina izvelejas labak parkapt visas morales normas.Bet muns sis stasts ir beidzies laimigi varbut pat pateicoties sai Lejinas kundzes bezkaunibai.Sis vis lika saprast ka muzam negribam vairs iret neko-laimigi esam tikusi pie sava ipasuma.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejinas kundze sakartojiet savu privato dzivi,klusiet laimigaka nevajadzes vazaties pa sudzibu portaliem un gazt savu zulti par visiem.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jautajums vienkars-kadu draudzigu attieksmi jus vel cerejat sagaidit pec si terora?!

I Inese L. 20.09.2022

Un kā Jūs uzzinājāt, kas atrodas mājā, kuras atslēgas atdevāt 15/08/2022?

M MariteMoreca 20.09.2022

Par ko cienita vispar iet runa.

M MariteMoreca 20.09.2022

Vai tad neko sakarigu nespejat vairs izdomat.Ja nav ko teikt sedi klusu.Ar jusu paranoju esam jau saskarusies kad ka apmakta ar draudiem centaties lpanakt lai paraksrta kaut kadu nenozimigu papiru kaut likumiski nekas vispar nebija japaraksta.Sutijat savas balss zinas ar draudiem,ja nedabusu parakstu sauksu policiju.Kad damai teica lai sauc policiju ar to vis beidzas.Jo ko dama teiks-es gribu izmest irniekus ara pirms termina beigam,bet vini neiet prom.Paradu nav vis vienmer laika samaksats.TAGAD NEZINI KA ATMAZGATIES.ZINAJI MELUS IZPLATIT TUR DAUDZ DROSMES NEVAJADZEJA.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jus vel sevi saucat par Dieva varda sludinataju ar tik netiru ricibu.Si dama medza staigat pa Darziniem sludinot ticibu,kas atteicas pienemt to tie vinas acis vairs nebija cilveki.No vinas mutes vardi bija sadi-kaimini nepienema Dieva vardu tadel es ar viniem nekontaktejos.Ko tad par jums var spriest-ja kadam ir savadaki uzskati tad sie cilveki nav cilveki.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejina atlavas nosaukt mus par vazankiem,kas vazajas pa iretiem ipasumiem.NO KURA LAIKA IRET IR NOZIEGUMS TA DZIVO LIELAKA DALA PASSULES.Kad Lejinai tika uzdots jautajums-ka jums mute atveras te teikt jus tak esat ticigs cilveks atbilde bija tuks klusums.ka jus spejat ta rikoties un tad iet uz baznicu?

M MariteMoreca 19.01.2023

Es pat neturu dusmas uz jums man pat zel jus,dzive nelaimigs cilveks kas nezin ka tagad atmazgaties no savas savaritas putras.Gruti laikam jums tagad dzivot ar tadu netiru sirdsapzinu.Tas jau ari tagad ir sods jums sadzivot ar savu netiro sirdsapzinu,kura grauz un mieru neliek.Lai izdodas atrast mieru jums Lejinas kundze.Teju pusgads jau pagajis un vel to nevarat atrast.

M MariteMoreca 20.01.2023

Jūsu vārdos ir jūtama psihisku traucējumu izpausme, jums nenāks par ļaunu pārbaudīt savu garīgo veselības stāvokli. Jo šīs visas runas ir Šizofrēnija, šizotipiskie traucējumi un murgu pazīmes. Uzreiz skaidrs, ka neko labu tas nesola.Jūsu Murgi ir domāšanas patoloģiska forma, aplamas domas, kas neatbilst īstenībai un nepakļaujas koriģēšanai.
Silti iesaku griezties pie speciālista!So murgu lasiju ar smaidu,ko gan tik cilveks nevar safilovizet🤦‍♀️Slimas tas jusu domas,bausi pat paliek ka tadi cilveki ir apkart.Cilveks kurs pazinoja ka sudziba esot atrisinata kurs sutija sms ar lugumu piedot par vina izdaribam,teju pec pusgada atkal uzrodas ar slimiem murgiem.

M MariteMoreca 20.01.2023

Nevarat laikam sadzivot ar savu salauzto ego?!

M MariteMoreca 21.01.2023

Uz kadu lidostu laikam zinat kaut ko tadu ko mes pasi nezinam.Viens no jusu sizofremijas pieradijumiem.Uz kadu lidostu?Nu saciet atkal filozofet!Ar steigu meklejiet psihiatra palidzibu,lai apkartejiem nav jacies.Naudas kare jums pratu ir aptumsojusi.

M MariteMoreca 21.01.2023

Atbildesu jusu vieta-policiju nesaucat tadel,ka zinajat ka par jums pasmiesies.Jus metat ara irniekus ar speka esosu ligumu un bez nekadiem paradiem.Jums piedavajam lai sauciet bet jus tacu atteicaties,jo uz kada pamata-pamata nebija.Ko tad teiktu kad izsauktu-man ir jaapmierina savas matkarigas ambicijas,gribu atbrivoties no irniekiem kuriem ir ligums,kompensaciju maksat netaisos kas bija jadara sada situacija.Labak vinus terorizesu lai atrak pasi aiziet.Un to jus ari darijat un joprojam dariet.

M MariteMoreca 21.01.2023

Jūsu vārdos ir jūtama psihisku traucējumu izpausme, jums nenāks par ļaunu pārbaudīt savu garīgo veselības stāvokli. Jo šīs visas runas ir Šizofrēnija, šizotipiskie traucējumi un murgu pazīmes. Uzreiz skaidrs, ka neko labu tas nesola.Jūsu Murgi ir domāšanas patoloģiska forma, aplamas domas, kas neatbilst īstenībai un nepakļaujas koriģēšanai.
Silti iesaku griezties pie speciālista!Ne par velti judu pasas mate teica ka jums AR GALVU VISS NAV KARTIBA.kad ievacamies pec judu bijusa vira vina vardi bija tadi jus vel redzesiet VINA IR JUKUSI.ari kaimini par jums neko labu neteica(tas ta ja interese)Viss bija galu gala TAISNIBA.Jus esat slims cilveks,tadel man jus ir zel.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы