Reich Montage - Maldinoši

Sveiki, esiet uzmanīgi ar šo kompāniju. Tur strādājošais Agnis jums sastāstīs zilus brīnumus. Realitātē maz no tā būs patiesība. Vai vispār nebūs. Viņam tikai jūs dabūt prom. Pēctam neviens par tevi neliksies ne zinis. Piemēram sūta uz ASV. Tajā galā par tevi rūpēsies Meksikāņi. Attiecīgi dzīvosiet viesnīcas istabiņās pa diviem, bez iespējas pagatavot ēdienu. Būtībā darīsiet vienu un to pašu darbu mēnešiem pēc kārtas. Ēdīsiet ārā, vai busiņā. Jūs būsiet vēl zemāk, kā nelegālie melnstrādnieki Meksikāņi. Jūs strādāsiet nelegāli, ar tūrista vīzu. Sākumā piešķīra naudiņu lai varētu drēbes izmazgāt. Pēctam nogrieza. Saskaitīja, ka dārgi sanākot izsniegt darbiniekam papildus 5 dolārus nedēļā. Seciniet paši. Bet uz darbinieki nopelna ļoti lielu naudu. Laura, Ervīns, Matīss, Agnis . Tikai nauda viņus interesē. Paldies par uzmanību.

K

Комментарии (4)

B Bez_vārds 12.12.2023

Es tādā gadījumā aizlaistos un, ja ir laba valoda, atrastu kur piepelnīties, cik daudz stāstu kā jaunieši piestrādā benzīntankos u.t.t. kādu brīdi. Jebkurā gadījumā jāmēģina izrauties, grūti, bet jāmēģina. ASV taču esot iespēju zeme...

K Kukaradza 12.12.2023

Kur tu laidīsies ASV ? Te jau ir tas stāsts, ka viņi apzinās, ka nekur jau neliksies. Domāju, ka zinoši ASV vēstniecībai par krāpniecību. Jo ar ESTA vīzu nedrīkst strādāt.

A Andris1191888 19.01.2024

Mana pieredze jau ar šo uzņēmumu ir patiesa rūgta. Pirmais Agnis, Einars, Laura un visi tur kādreizējie mani kolēģi ir no SSI Schafera visi gan projekta vadītāja gan atbidlīgie ir visi no tā paša uzņēmuma kādreizējais tas vecais Einars tika atlaists no SSI schafera un visus aizvilināja darbiniekus uz reich Montage tikai officiali pārņēma vadību Laura(sieva) šī arī sagatavo nosūtījuma dokumentus kas ir pretrunā ar LR likumiem rīkojumi ir nekorekti un sagatavoti jau ar iespēju jūs apčakarēt, neparakstiet dokumentus un ejiet uz tiesu vai uz Valsts darba inspekciju šitie ir jāpārmāca , man brālis bij tur Amerikā ievilināja pa 8,50 h zinām ka šajā nozarē Amerikā ir 42 dollari stundā tad nu rēķiniet paši. Tāpat arī Eiropā nosūtīts darbinieks 13.00 eiro stundā galu galā 7 eiro stundā. Neizskaidro neko bet skaisti runā bet kad saņem algu pārsteigums knapi 800 eiro menesi par pilnu darba mēnesi. Cilvēki mīļie jūs apčakarēs uz vietas, darba algas lapas norādīta informācija ir tīrākie meli un tie dažkārt netiek atsūtīti lai slēptu pēdas. Šis uzņēmums ir Einara Kizjalo vadība reketieris un Laura ir viņa sieva kas kārto Einara dokumentāciju jo pats to nevar officiali izdarīt atlaistais bijušais darbinieks SSI schaffer jo lai nodarītu zaudējumus SSI schaffer šis aizvilināja darbiniekus pie sevis nopirka. Uzņēmums pieder Scott Zidl Amerikānim un reģistrēts chezch republic global reich s.r.o bet šie Reich Montage ir tikai valde kas apiet SSI schaffer tāpēc griežaties pie uzņēmuma direktora pa tiešo un risināt problēmu savu un griežaties valsts darba inspekcijā un tiesas procesā , šis tips jau zināms visiem tikai vēl joprojām mahinācijas taisa un vervē cilvēkus Eiropā.

M Muthafucka777 27.05.2024

Dzivie pieradijumi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы