www.sudzibas.lv RaWood Par uzņēmuma algas 'politiku' un vadību

RaWood - Par uzņēmuma algas 'politiku' un vadību

Uzņēmumā nostrādāju dažus mēnešus, strādājot es nesaprastos ar vadītāju. Dienām skrienot un darbus darot, kaut kā bija piemirsies sakārtot darbā pieņemšanas dokumentus. Aizejot prom no darba tika aizkavēta izmaksa. Varbūt pats biju vainīgs, bet manuprāt, uzņēmumam tas bija jāsakārto. Uzņēmumā strādā gados jauns vadītājs, varbūt tāpēc radās domstarpības, varbūt daudz ko pats vēl nezin. Uzņēmums tā jau cenšas un strādā, produkcija laba un kvalitatīva. Lai veicas.

Paldies!

Дополнено tanedara 24.08.2016

Vēlos atklāti papildināt šīs sūdzības informāciju. Kopš tiku ievietojis pirmo sūdzību par šo negodprātīgo uzņēmumu - biju saņēmis regulārus zvanus, īsziņas un pat draudus no šī uzņēmuma puses, par to, ka - ja netiks sūdzība dzēsta - man būs ''problēmas''. Pie manis pat uz mājām bija atbraukuši, ar ''lūgumu'' sūdzību dzēst un nekavējoties pretējā gadījumā man tiešām būs problēmas. Tiklīdz sūdzība tika ievietota (sākotnējais sūdzības teksts bija pavisam citādāks - tāds, kurš atklāj par uzņēmumu visas tās nianses, kuras , iespējams, var kaitēt un pat ļoti kaitēt uzņēmuma reputācijai.) - ar mani sazinājās, un piekrita izmaksāt nelielu ''parāda'' summu - 250 Eur. Samaksāja. Turpmākā situācija bija tāda - sūdzību dzēst nav iespējams, var vienīgi mainīt sūdzības tekstu, uz ko, protams, uzņēmums nepiekrita, lai gan vēlāk - saprazdams, ka TIEŠĀM sūdzību nav iespējams dzēst - piekrita arī teksta nomaiņai. Protams, man bija svarīgi saņemt vismaz vēl kādu summu, ko par manis padarīto darbu, uzņēmums man palika parādā vēl joprojām!!! Tika sarunāts, ka par 200 Eur - tiks izdarīts ''lāča pakalpojums'' un teksts tiks mainīts. Ar lielām grūtībām teksts tika samainīts. Taču 200 Eur vietā - tika saņemtas 2 dāvanu kartes pa 100 Eur no lielveikala Riga Plaza, kuras tika nopirktas stundu pirms tam. Ar dāvanu kartēm diezvai iespējams samaksāt rēķinus utt. Lūdzu - lai tomēr tiek samaksāti solītie 200Eur, uz ko , protams, uzņēmums vairāk nereaģēja - telefonu neviens neceļ un neatbild. Principā, nodomāju, nu labi. Lai jau arī šoreiz paliek tas uz šī skaistā SIA RaWood sirdapziņas rēķina. Bet tas vēl nav viss. Kā izrādās - uzņēmums jau bija izstrādājis savu ''atriebības'' plānu, un man tika uzlauzts man Facebook profils (štrunts ar to!) - TIKA DZĒSTA UZŅĒMUMA LAPA, kas pieder manai ģimenei, un ko dažreiz pārvaldīju arī es. Izpētot IP adreses, konstatēts, ka ''ielaušanās'' notika no uzņēmumam piederošās IP adreses, un pat vairāk! No datora, pie kura kādreiz esmu strādājis!
Šoreiz atturēšos (vismaz pagaidām) saukt konkrētu personu vārdus un uzvārdus, jo ir iesniegts iesniegums policijā. Protams, cerības, ka šāds ''vājprāts'' vispār tiks sodīts -maz. Bet mēģināšu! Teksts , ko redzat augšā - ir teksts, ko atļāvu uzņēmumam uzrakstīt pašam - proti, no patiesības tur ir tikai tik daudz, cik tas, ka vadītājs ir jauns un nepieredzējis! Absolūti nepiekrītu ne tam, ka produkcija laba , ne pārējām ''mīkstnātajām'' formām, kas tur minētas. Nostrādāju 5 mēnešus šajā uzņemumā, ejot prom, man nevēlējās maksāt pienakošos naudas summu un tas, kas tika iedots, bija , pateicoties tam, ka uzrakstīju sūdzību, kas NU ĻOTI nepatika uzņēmumam. Vairākkārtīgi biju saņēmis draudus. Arī par to, ka ar mani tiesāsies, uz ko atbildēju apstiprinoši. Ka lūdzu, tiesājieties. Kopsavilkums visam - uzņēmums cenšas slēpt savus ''grēciņus'', paliek parādā darbiniekiem (es neesmu vienīgais, kam kaut kas netika izmaksāts), ir apdraudēts mans ''privātums'' - jo draudi ir izskanējuši arī pie manas mājas esot, un visbeidzot - TIEK NODARĪTS KAITĒJUMS UZŅĒMUMAM, ar kuru Sia RaWood vispār nav nekāda sakara!!! Ziņas par šo visu ir nodotas vairākām instancēm un es ĻOTI CERU, ka ŠĀDI CILVĒKI, kuri vispār spējīgi uz ko TĀDU, rezultātā tomēr saņems pēc nopelniem!!!

T

Комментарии (4)

Cien. Tanedara,
Vēlāmies uzzināt, vai visa darba alga tika samaksāta?

Varbūt vajadzētu tomēr piedzīt pienākošo atalgojumu no darba dēvēja?

T tanedara 24.08.2016

Alga nav samaksāta, ir iedoti ''kukuļi'' par sūdzības dzēšanu vai teksta maiņu. Tika izteikti DRAUDI un šobrīd ir nodarīts kaitējums manai ģimenei piederošam uzņēmumam.

Pa cik lieta jau tika nodota kolegiem uz Valsts Policiju, mes gaidisim rezultatus.
Paldies

H hnkdwl 05.10.2016

Kaut kāds murgs. 90to gadu gājieni. Tāpēc es domāju, ko tā pirmā sūdzība tik nesakarīga.. tas jau viņu rokdarbs.
Bet nu jā, var secināt, ka logoties caur svešiem kompjiem apšaubāmos kantoros labāk nevajag.
Visu cieņu sūdzības autoram, nevar atstāt bez ievērības šādus gadījumus. Veiksmi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы