LV RU

Raitis Uzkalns, Ideāls mauriņš - Krāpšana

Persona Raitis Uzkalns, Raič Pribalt, apzaļumotājs Ideāls mauriņš, busiņu izīrētājs, meža darbu veicējs. Sauciet kā gribat, bet tas ir krāpnieks Raitis no Sakacgrīvas puses, kas darbojas visur. Pamatā ap Rīgu.
Esmu 3x iekritis uz viņu.
Vienreiz ar šķeldošanu, bet toreiz nepievērsu viņam uzmanību. Tagad sapratu, ka tas bija tas pats purns.
Vienreiz aizdevu viņam 50€ kā kopīgu paziņu cilvēkam, kurš atbraucis uz Rīgu no Salacgrīvas, bet maks palicis Salacgrīvā. Nu nav tak žēl, naudas summa maziņa.
Tagad fb aktīvistam Ideālam mauriņam prasu bobcat uz vienu dienu.
Vajagot treileristam iedot 60€ par atvešanu kā priekšapmaksu. Par bobi uz dienu 150€.
Ok.
Ā un pa bobcatu vajadzēs tik 100, jo neesot tak man vēl atdevis tos 50€, ko aizņēmās.
O! Super!
Saskrienamies, iedodu 60€ un adresi, kur vest bobcatu.
Vajadzētu tā kā strādāt ar bobi. Izbrīvēta diena, sarunāti palīgstrādnieki, bet bobcat nav. Fb neatbild, telefons neatbild.
Nu skaidrs! Atveru sudzibas.lv, tur pilns par Raiti un mauriņu.
110€ pa pakaļu, bet galvenais, ka izčakarēti dienas plānotie darbi.

L

Комментарии (5)

really? 13.11.2018

3 reizes uzkerties uz viena aakja? Adulienas absolvents gadijuma neesi? :D

R raicha 17.11.2018

Pievienojos sūdzībai, pašam arī negatīva pieredze ar šo tipiņu. Raitis Uzkalns ir reti pretīgs personāžs

S SunDany 04.12.2018

Es tikai nesaprotu, tik sūdzību, tik daudz krāpšanas, apkrāpti cilvēki... Vai tiešām mūsu valstī ar tādiem noziedzniekiem neviens nevar tikt galā? Ja, sūdzības.lv netrūkst sūdzību par šo personu. Bet cik daudzi vēl ir tādi kas arī cietuši no šīs personas, tikuši skaisti apmācīti un beigās kļuvusi par krāpnieka kārtējo upuri. Jautājums ir vai nes nespējam neko darīt, vai negribam ka šāds cilvēks saņem sodu...!? Diemžēl, sūdzības.lv cilvēki pārsvarā ieskatās tikai tad, kad jau ir par vēlu...

S sia kristaps 16.12.2018

nu nezinu ka lai to panak bet visas iespejas ir vinu dabut prom no sabiedribas, ja tik visi varetu policija sniegt sis sudzibas par krapsanu, apkrapto cilveku skaits ir aptukstoti ja ne vairak un ar to pietiktu lai vinam tiesa piespriestu brivibas atnemsanu.

D Dakstins 19.12.2018

Ja, bet diemžēl ar runāšanu ir stipri par maz. un neviens no cietušajiem un apkraptajiem no aktīvista nekad neko neatgus un vēl skaitās parāda Uzkalna kungam... Vajadzētu izveidot vienu forumu kur kaut kāda veida aicināt visus kas cietuši no Uzkalna!? Ja esi ieinteresēta/s, norādi lūdzu kadu savu e-pasts adresi priekš sazināšanās tālāk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы