LV RU
www.sudzibas.lv PVD inspektori ar neatbilstošu izglītību

PVD Jelgavas pārvalde - inspektori ar neatbilstošu izglītību

Labdien. Nu jau vairākus gadus savstarpēji apmainoties ar informāciju starp kolēģiem, kas strādā pārtikas jomā konstatējam, ka Jelgavas PVD strādā bijusī oficiante, kas nav beigusi pat pārtikas tehnologus, bet tikai viesnīcu un restorānu vadītājus - tagad kontrolē uzņēmumus, iet uz uzņēmumiem, kur iepriekšs strādājusi pati, vai viņas vīrs un tieši tur liek milzīgus soddus. Vai PVD uzskata, ka tas ir normāli???
Pietam nepatīkamākais ir tas, ka šī jaunizceptā amatpersona nav kompetenta savā jomā un bieži vien uzņēmēji ir ar spēcīgāku izglītību. Tas būtu tas pats, ja ārstu salīdzinātu ar sanitāru!!!

Vai vēl kāds Jelgavnieks var ko piebilst, lai var rakstīt oficiālu vēstuli uz PVD.

I

Комментарии (6)

A andris 12.11.2009

iedod martini, aizskries pie sava modra ka varone

I inna 12.11.2009

Sakāpis galvinjaa. Visi runaa. Baigaa kuce, uzmanaties.

S signe 12.11.2009

vajadzeja nosaukt varda, tapat neko nepanaks - vinja baigi glumaa, baigaa dirsaa liideeeja!!!

I ieva 13.11.2009

Pilnīgi piekrītu autorei, diemžel tādi cilvēki stradā PVD:( bet neticu ka neko nevar lietas labā darīt, galvenais neapstāties un panākt, lai to PVD darbinieci namainītu ar kompitentu un izglītotu cilvēku.

D deltametrins 16.12.2009

Visi viņi debili, traucē tik strādāt...

D Dita 21.09.2010

uzkatu ka jebkuram cilvekam ir tiesibas stradat tur kur wins welas, jo neatkarigi no izglitibas sewi war pilnveidot arii cita profesija, domaju ka sis starpgadijums noticis tikai tamdel ka wienam ir augstaka izglitiba neka otram kurs ar sawu zemako izglitibu ir sasniedzis daudz augstakas wirsotnes karjera nekā citi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы