www.sudzibas.lv Pulmonologs Iveta Kroiča Neveica spirogrāfiju, jo neesmu vakcinējies pret covid 19

Pulmonologs Iveta Kroiča - Neveica spirogrāfiju, jo neesmu vakcinējies pret covid 19

Neveica spirogrāfiju, jo neesmu vakcinējies pret covid 19. Svarīgākais iemesls vizītei bija tieši spirogrāfija. Teica, ka ja es būtu vakcinēts, tad būtu mazāka iespēja inficēties un tādēļ netaisīs spirogrāfiju. Un tad sāka skalot smadzenes par vakcināciju.

Комментарии (7)

B Bez vārda vārds 19.10.2021

Sen jau bija laiks vakcinēties. Cik vēl tādiem kā tev vajag laiku lai smadzenes ieliktu vietā un aizsūtītu vakcinēties?

ē Ēriks Lapiņš 19.10.2021

Kāda tev starpība vai es esmu vakcinējies vai nē? Ja tu esi vakcinējusies, tad dzīvo savu dzīvi un nesatraucies par nevakcinētajiem. Te runa ir par to, ka 2 mēnešus gaidīju rindā, lai tiktu pie speciālista un uztaisītu spirogrāfiju. Tas, starpcitu, ir viņas darbs un nosūtījumā bija rakstīts, ka vajadzīga spirogrāfija. Beigās nekas netika izdarīts, jo nevis man nav smadzenes, bet kādam citam. Kaut vai nosūtīt ziņu varēja, ka viņai paniskas bailes no nevakcinētiem pacientiem un neko nedarīs viņu labā. Būtu pieteicies pie speciālista, kas dara savu darbu.

D Džigits2021 19.10.2021

Džonīti nevarēji ielaist, slabo?

ē Ēriks Lapiņš 19.10.2021

Negribu

G Gulbenietis 19.10.2021

Nezinu nevienu normālu cilvēku ar uzvārdu "Lapiņš". Iepriekš domāju, ka sagadīšanās, bet tomēr nē :D.

ē Ēriks Lapiņš 19.10.2021

Ja tev nav ko teikt, tad labāk būtu klusējis, normālais cilvēk ;)

K Kāpurs3000 19.10.2021

Es iepisu džonsoniņu, kad sapratu, ka tas viss cirks paliek tik smieklīgs, ka es vairs nevaru iet pie ārsta vai procedūrām. Nav variantu vnk - johnson baby. Nebūs variantu. Es vel neesmu dabūjis savu svītru kodu uz pakauša un atkal es nevaru neko darīt no rītdienas laikam :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы