LV RU

Pucite

Nekad neejiet stradat uz pirmskolas izglītības iestādi "Pūcīte," izlgāk par pusgadu tur reti kurs nostrada, bet pazemojums saglabajas visai dzīvei. 16. septembra "Diena" ir sludinajums, ka tur atkal vajadzigas pirmskolas skolotājas. Piemakas sanem tikai pielīdēji, un ja arī tās tiek izmaksatas liek justies pateicīgam, it kā tas būtu maksātas no savas kabatas nevis no Rīgas Domes līdzekļiem. Vadītāja jebkurā brīdī var ienākt grupiņā un visu izvandīt, paskaidrojot, ka vinai nav paticis iekārtojums.Bet, ja jums ir labi daudz naudas tad ejiet tieši uz šo bernudārzu, jo tad jūsu mazulim vieta ir garantēta, bet iespējam, jūsu bērnam būs jāguļ uz grīdas.

X

Ещё Pucite жалобы

Комментарии (1)

J Jana Jakušenko 19.05.2009

Sveicināti visi, kas lasa šo komentāru par "Pūcīti" - vēlējos precizēt un informēt par to, ka šis baisais stāsts ir par "Pūcīti", kas ir valsts bērnudārzs, kas gan šajās sūdzībās nav minēs, jo es pārstāvu privāto pirmsskolu "'Pūcīti" un vēlējos teikt, ka ir radies pārpratums no vecāku puses, kas vēlas apmeklēt mūsu iestādi, kur nekas tamlīdzīgs nenotiek :-) To varu apliecināt ar to, ka mūsu privātais b/d ir atvērts tikkai 15.oktobrī 2009.gadā Raunas ielā 32, bet pirmās sūdzības šajā saitā ir jau 2007.gadā un sūdzībā ir pieminēta Rīgas Domes finansēšana, bet mums ar Rīgas Domi nav nekā kopīga.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы