www.sudzibas.lv Prof.lv Prece atgriezta , naudu veikāls neatgriež

РешеноProf.lv - Prece atgriezta , naudu veikāls neatgriež

29.12.2022. Nopirku tvaika gludināšanas sistēmu (Stramone Pro 2000) par 273.98 eiro. Atvērot preci tika konstatēts ka gludeklim trūkst detaļas (spec. Pakaramais (bez pakarama nav iespējams izmantot gludekli) . Prece tika atgriezta 02.01.2023. (pirmaja darba diena) . Veikāla darbieniks solīja, ka nauda tiks atgriezta 7 dienu laika. Šodien ir 23.03.2023. Sazvanīt veikālu diezgan grūti un uz e-pastu viņi neatbild. Šodien pieņemu lēmumu un beidzot iesniedzu sūdzību uz ptac, kopā ar pavadzīmi, veikāla darbnieka parakstu ka prece ir atgriezta.
Jocīgi, ka neceļ klausules, neatbild uz e-pastiem un nauda joprojām nav atgriezta. Pirmo reizi man ir tāda atteiksme ar internet veikālu.

23.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Prof.lv Support Ответ от представителя 23.03.2023

Labdien,
Sazinājamies ar Jums telefonski un atrisinājām radušos situāciju. 
Vēlreiz atvainojamies par radītajām neērtībām.

Жалоба успешно разрешена Antons_pro 24.03.2023

Paldies , situācija ir atrisināta ar prof.lv Šodien nauda ir atgriezta par preci.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы