www.sudzibas.lv Prof.lv Nepiegādā Preci

РешеноProf.lv - Nepiegādā Preci

Nerekomendēju šo kantori, pasūtītā prece netiek piegādāta, ir jau pagājušas 3 nedēļas no apmaksas brīža, uz e-pastiem neatbild, telefonu neceļ. Kādreiz gan tā nebija, bet tagad ir kaut kas kardināli izmainījies, vai nu personāls nomainījies, vai arī vadība neteik galā ar kvalitātes kontroli, sliktāk laikam vairs jau nav kur. Labāk iepirkties citur.

22.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Prof.lv Support Ответ от представителя 22.05.2024

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām.

Жалоба успешно разрешена veilands 22.05.2024

prof.lv atzvanīja pēc sūdzības iesniegšanas https://sudzibas.lv tīmekļa vietnē, darbiniece izskaidroja, ka viena no pasūtījuma pozīcijām nedaudz kavējās un tamdēļ arī viss pasūtījums ir iestrēdzis, apsolīja, ka drīz būs piegādāts, ka anulēšot transporta izmaksas un piegādāšot bez maksas, ceru, ka viss būs labi.

V

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы