www.sudzibas.lv Prof.lv Krāpšanās ar termiņiem un solījumiem

Prof.lv - Krāpšanās ar termiņiem un solījumiem

Tika iegādāta prece tiešsaistē. Tiešsaistē bija rakstīts, ka preci varēs saņemt pēc pāris dienām. Kad pienāca beidzamais termiņš, no prof.lv nebija ne zvana, ne kādu citu ziņojumu ne vienā veidā. Piezvanīju. Telefonā sieviete teica, ka tā mēdz būt, prece nav vēl atvesta no piegādātājiem. Nosprauda jaunu termiņu. Pagāja otrais solījums. No kompānijas klusums, on-line statuss nav mainījies. Zvanu. Vīrietis pieņēma sūdzību, teica, ka atzvanīs ar reāliem termiņiem. Klusums. Kopā ir pagājušas jau 10 dienas. 3 zvanu reizes. 3 solījumi - neviens nav izpildīts. 300 eiro iesaldēti. Brīnos, kā vispār šādam kantorim atrodas pircēji. Pēdējā laikā viss slikākais izpildījums no interneta veikalu piedāvājumiem. Ļaudis, neuzķeraties un blēžiem, kuriem ir uzspļaut uz jūsu cerībām, plāniem un labiem nodomiem. Smaga karma. Nāksies viņiem cītīgi atstrādāt. Pasūtījums veikts 2024. Gada martā.

26.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Prof.lv Support Ответ от представителя 27.03.2024

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы