www.sudzibas.lv Proffab Krāpšana nemaksa solīto naudu.

РешеноProffab - Krāpšana nemaksa solīto naudu.

Vēlos pateikt to ka sis proffab ir lieli krapnieki. Nostradaju 5 menesi no tiem 5 ciem menesiem sanemu tik par diviem. Ja un par tiem matisa un kaspara uzvardiem nav ne jausmas kadi tie ir. Katru nedelu zvanos prasu kad bus ta naudina beigu beigas, bet vini tik saka ka nakamnedel jabut. Bet jau pagajusi jau vairak ka 3menesi ta vēl naudu nesu sanemis. Nesu es vienigais tads bet vel 15cilveki ar kuriem stradajam kopa. Taka kas grib iet stradat uz firmu proffab tad lai padoma divreiz. Runat vini mak loti smuki, bet gala rezultata busiet zaudetajs. Neiesaku to firmu, tadus cilvekus ka matis, kaspars, juris vinus tik pie sienas nostadit un n...

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 07.05.2018

Uzņēmuma Proffab pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (4)

Dainis 08.01.2018

Nekad nestrādātu Latvijā, uzņēmumā kura nosaukums sākās ar PRO, tas vienkārši neizklausās nopietni! :D

PROFFAB SIA ir aktīvs uzņēmums ar lielo apgrozījumu 2016.gadā, nodokļu parādu arī viņiem nav, ta ka ir viņiem no ka maksāt. Ja visi dok Jums ir kārtībā tad droši rakstiet darba inspekcijai vai mums ;)

R ruu 08.01.2018

Ko viņiem ir maksāt?

Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā, EUR -10 ↓ 2016 gadā

"Tie, kas kaut ko vēlas, meklē iespējas, tie, kas ne – attaisnojumus."

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы