LV RU
www.sudzibas.lv Pro-Tehs Slikts serviss

Pro Tehs - Slikts serviss

Uzņēmuma nosaukums neatbilst tam! Labāk ieteikšu braukt uz dīleru centriem. Jā! Lai tur paņem vairāk gan par diagnostiku gan remontu bet toties ir garantija! Te šinī zvēru dārzā nu gan vairs savu kāju nesperšu. Neko viņi tur nevar! Ar tādu darbu un attieksmi pret klientu tālu netiksiet! Veiksmi jums ""profesionālais"" serviss Pro-Teh.

19.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

S Sjegres 19.10.2020

Kas konkrēti Jums tika remontēts šajā autoservisā? Kas konkrēti tika izdarīts slikti vai nepareizi? Piereģistrējāties 8.00 pirmdienas rītā (serviss sāk darbu 9.00) un uzrakstījāt anonīmu mēslu. Varbūt pietiks šo negodīgo konkurentu gājienu? Diemžēl šajā mēslu lapā anonīmi var piereģistrēties jebkurš un bez nekādas atbildības uzrakstīt jebko par jebkuru.

T Tālis-Tālu 21.10.2020

Tā pat vien te neviens neko neraksta! Ja cilvēkam nepatīk nopirktā prece vai šinī gadījumā servisa pakalpojumi tad to arī rakstu. Un ar to dodu saprast cilvēkiem kuri meklē servisa pakalpojumus ka Pro-Tehs serviss ir viena sūda bedre!

S Sjegres 30.11.2020

Diemžēl tieši tādi anonīmi "Tālie-Tāļi" te raksta visādas muļķības. Ja normālam cilvēkam ir pretenzijas pret pakalpojumu vai preci, viņš problēmu parasti risina uz vietas, nevis smird internetā. Nu ja ļoti gribās parakstīr,
tad vajadzētu konkrēti uzrakstīt kas nebija kārtībā. Citādāk izklausās nenopietni. Es arī varu zrakstīt ka Tālais-Tālis ir krāpnieks. Pierādi ka tā nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы