LV RU
www.sudzibas.lv PrivatBank NEtaisa ciet kontu

Privatbank - NEtaisa ciet kontu

Sveicināti! Vairāk būu jautājums neviss sūdzība. Diemžēl vēl esmu šīs bankas klients. Gribēju aiztaisīt šajā bankā kontu, jo ir doma pārvākties uz ārzemēm. Aizgāju uz banku izņēmu visu naudu no bankas konta darbiniecei lūdzu slēgt bankas kontu uz ko man atbildēja, ka viņi manu bankas kontu neslēgs, to ties naudu man atdeva visu no bankas konta. Lūdzu filiāles vadītāju, operātore paziņoja ka viņas nav uz vietas. Nebija laika strīdēties aizgāju projām.

R

Комментарии (4)

S smīkņa 20.05.2013

Var visādi būt, Citadeles bankai, piemēram, konta apkalpošana ir bezmaksas, bet tikai ar nosacījumu, ka tajā kontā ir regulāra naudas plūsma, tiklīdz kontā 6 mēnešus (ja nemaldos) nenotiek nekādas operācijas, par konta uzturēšanu banka sāk iekasēt apkalpošanas maksu. Skaties, ka tev arī tā nesanāk un pēc kāda laika par tevi nesāk parādu piedzinēji interesēties. Vislabāk, ja tomēr banka tavu kontu slēdz un rakstiski apliecina, ka tavi konti ir slēgti un visas saistības pret banku tu esi izpildījis.

M mikeness 20.05.2013

Ziniet, laiks taka but gudrakam un pieaugusam.Savadak tads iespeids, ka dzive neziniet vispar neko! Citas bankas kontus ta nelikvide! Vienkarsi nelietojiet vinu, klus neaktivs un pec noteikta laika banka ari vinu likvides!

B bonueno33 02.12.2019

Pieaugušie sniedz informāciju,pirms tam neburkšķot kā neapmierinātas tantes, par citu zināšanu vai nezināšanu. Zināšanai tev,

A AS "PrivatBank" Ответ от представителя 22.05.2013

Labdien!

AS "PrivatBank" klientu apkalpošana, kas ir godalgota kā trešā labākā Latvijā, notiek saskaņā ar klienta izteikto gribu, un šāds regulējums attiecas arī uz sadarbības pārtraukšanu. Šajā gadījumā no sūdzības nav noprotami visi apstākļi, tāpēc aicinām Jūs vērsties bankā, zvanot uz bezmaksas tālruni 80001515, un norādīt filiāli, kurā Jums tika atteikts aizvērt kontu. Lai aizvērtu kontu, var vērsties jebkurā AS "PrivatBank" nodaļā vai arī var darīt bankai zināmu savu vēlmi caur internetbanku Privat24, cilnē "Sarakste ar banku" noformējot attiecīgu ziņojumu bankai. Atgādinām, ka bankas izsniegtās norēķinu kartes var izmantot visā Eiropā, bet elektroniskajiem darījumiem klientu rīcībā arī ārzemēs ir mūsu internetbanka, turklāt banku grupa Privat, kurā ietilpst arī AS "PrivatBank", darbojas 12 pasaules valstīs, piedāvājot izdevīgus un modernus finanšu produktus.

Ar cieņu,
AS "PrivatBank"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы