www.sudzibas.lv Privātais bērnudārzs "Bembi" Nevīžīga attieksme pret bērnu

Privātais bērnudārzs "Bembi" - Nevīžīga attieksme pret bērnu

Neiesaku šo bērnudārzu.
Esam ļoti vīlušies, pat nezinu ar ko sākt.
Ejot pakaļ bērnam , regulāri netīrs bērns. Izkaltuši puņķīši pa visu seju , pieri un vaigiem... Vai tiešām tik grūti ir notīrīt bērnam seju vai palīdzēt izšņaukties?
Var redzēt, ka bērns tā ir staigājis visu dienu.
Sala laikā zem kombinezona biksēm , uzvilkt vienkārši zeķubikses un izvest bērnu... Es biju šokā. Kad atnākot mājās ieraudzīju ,ka apakšā vairs nekā cita nav.
Attīstībai dārziņā arī netiek piešķirta vajadzīgā uzmanība. Neesmu redzējusi normālus darbiņus, ko ir veikuši , var redzēt ,ka kaut kas pamālēts ar skolotājas palidzibas roku, "ķeksītim" .
Bērns regulāri bija nervozs ,kad ņēmām no dārziņa, jā, bērnam arī nav viegls raksturs , mums ir trīsgadnieku krīze... Brt Jūs esat speciālisti, kuriem jazin ,kā tikt galā un nomierināt bernu.
Uz podiņa arī bērns netika regulāri sēdināts. Mans bērns ir pieradis pie podiņa un mājas pamperus nelieto. Pamperi tika pirkti pakām. Laikam tā ir ērtāk ...Atstāt bernu pamperā visu dienu , nekā piepalīdzēt un pavadīt uz podiņu... Melot ,ka bērns 5 reizes tiek sēdināts un it kā negrib sēdēt uz podiņa.
Un pats lielākais šoks ,bija pirkstiņa trauma.
Atvedot uz mājām bernu pamanīju, ka ir uzvilktas cita bērniņa zeķes, novelkot zeķi pamanīju asinis , no kājas pirkstiņa.
Nebija ne apstrādāta rēta, ne uzlikts plāksteris. Man par to nekas netika pateikts.
Tikai nomainīta zeķe.
Ja vēlaties bērniņu tur vest uz laiku ,kamēr gaidāt rindu ,neiesaku. Jo rodas Sajūta, ka neviens nevēlas ņemties ar bernu , kurš šeit ir tikai uz neilgu laiku. Atšķirībā no tiem, kuri tur ir uz ilgāku laiku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы