Prieka Vēsts Sekta - Krāpšana

Sekta "Prieka Vēsts" ir ekstrēmistiska organizācija, kuru sen tiesībsargājošajām iestādēm būtu jāaizliedz un visa manta jākonfiscē. Tur notiek totāla cilvēku zombēšana un apzagšana. Visi līdzekļi tiek iegūti no ziedotājiem, kuriem ir pienākums ziedot gleškem ar ģimeni 10 tiesu. To tie muļķi dara arī, ar pamatojumu, ka tas jau nav slikti, ka mācītājs labi dzīvo. Prātiņ nāc mājās. Gleškem ar ģimeni nav jāstrādā, var pirkt mašīnas, apceļot pasauli, īrēt dzīvokļus utt. Un tas viss par šo vientiešu naudu.
Https://www.tvnet.lv/4514576/uzmanibu-sekta-dievs-teica-ka-tev-ir-aploksne-ar-naudu-atdod-to-man
vēl tie sektanti, mēģina citus ievilkt tīklos, bāžoties virsū ar kaut kādiem bukletiem. Šausmas kaut kādas. Tie "sektantu draudzes locekļi" arī paši diez ko strādāt negrib, nemaz nerunājot par gleški un viņā ģimeni, viņiem labāk ir būt lūdzēju lomā, prasīt citiem ziedot atkal viņiem, mantu un naudu. Bezkauņas. Uzskatu, ka šis balagāns ir jāaptur.

A

Комментарии (26)

U uns 24.05.2020

Arī es zinu reālus piemērus cilvēkiem, kuri ir ierauti šajā zombēšanā. Paši dzīvo diezgan lielā trūkumā, ja godīgi arī strādāt diži negrib, bet prasīt to gan prot. Lai dod, dāvina utt. Un čīkst un pīkst un visur liek visa augstakā vārdu, kas, manuprāt vispār ir necieņa. Un tad kad ko pasaka, saka nu tad skaties, kā pēc tam pašam tev tur ies. Draud. Nu nezinu, tikai ***** tur var iet. Viņiem draudze iedod vecus activia, kuriem termiņš beidzies, tie ēd viņus.. Fuuuu. Paši visu ziedo afēristam, ka pat produktiem nepietiek. Absurds.

K klinģeris 24.05.2020

Tur jābūt pamatīgi distancētam no loģiskā saprāta, lai vispār ietu uz tādām vietām.

M Mego izmeklētājs 24.05.2020

Piekritu titaram . Viss kā jau jebkurā "baznīcā"

E Elisa Elisija 24.05.2020

Kur aitas, tur arī cirpēji.

Vagons Komā 25.05.2020

Tapēc ir jāpalīdz cilvēkam, lai viņš nemeklē pēdējo izmisuma salmiņu tur. Un kas tur iet tāpat, tā ir viņu izvēle. Daĺa brīvo dvēseļu ătri nogurst, bet tie, kam tas patīk, tie ar to dzīvos un to atņemt viņiem būs kā izmest tos no laivas okeānā.

Vagons Komā 26.05.2020

Es stacijā, nesožu tur cilvēki ar sūdainām.drēbēm rāpo ārā no vilcieniem. Es pats 3 reizes vilcienā parubījos, galva tā reiba. Pirmo reizi vilciena parubijos, kad man bija 10 gadi.

B BoļeslavsRudiks 02.06.2020

Nu ja negrib nokļūt ellē, tad ir jāatdod 10%, bet labāk atdot visu, kas pieder. Paradīzē var nokļūt tikai atbrīvojoties no savas naudas, nekustamajiem un kustamajiem īpašumiem. Ja nu nav ko ziedot, var taču paņemt kredītu vai aizņemties no radiniekiem.

B BoļeslavsRudiks 02.06.2020

Lai jau cilvēciņi iet uz šo un citām reliģiskajām organizācijām. Neviens ar varu viņus neliek stāties reliģijās, paši brīvprātīgi uz turieni iet un nes savu naudu.

M Mixx 10.10.2020

pilnīgas muļķības. Un Jencīša sekta tāda pati tik uz naudas prasīšanu.

M martaa94 23.11.2020

Cilvēku zombēšana, iebiedēšana ar elli, kaunināšana ar grēku un aicinājums mīlēt "Dievu" (baznīcu) vairāk (!) par savu tuvāko ir laba augsne, lai tamlīdzīgi "biznesmeņi" varētu zelt un plaukt. Cilvēki, atveriet acis!

U uns 15.01.2021

viņi bāžās virsū ar bukletiem un regulāri aicina uz draudzi. Nebrīnos, ja viņi piesaista vēl kādu ziedotaju, tad Gleške kādu procentu atmet. Tas taču ir bizness.

A Atrsn 13.06.2020

Vispār jau jāsecina, ka šo " biznesu" neviens nav ieinteresēts slēgt, Gleške jau 15 gadus man liekas, ka parazitē uz šiem negudrajiem brāļiem un māsām, kas tur pulcējās uz to balagānu, kur viņiem tiek izspiesta nauda.

M Mixx 10.10.2020

viņi cer, ka viņiem dzīvē viss uzlabosies. Viņi nelietos alkoholu, nesmēķēs utt. Dzīvos tikumīgi utt. Un Prieka vēsts vadonis uz viņiem nopelna labu naudiņu nestrādājot, bet uzstājoties uz skatuves kā klauns.Visa tā ģimenīte var nestrādāt- viņiem saziedod lētticīgie.

P Patiess Fakts 10.10.2020

cerēt, jau var, bet vai ar ziedošanu uzlabosies? Pašam ir jācenšas ko mainīt.

U uns 13.10.2020

Totāla cilveku apkrāpšana ir šīš sektas.

S secinajumi 13.10.2020

Iesniegumu policijā, lai klapē to Prieka maju ciet.

U uns 15.01.2021

Tas balagāns vēl eksistē? Tie prieka vēstneši? Viņi tagad covid laikā trūcīgajām vientiesēm pārtikas pakas piegādā? Vai nē? Tām kas 10 tiesu ziedo?

S secinajumi 15.01.2021

Gadījums iz dzīves. Sieviete ievilka sektā Prieka vēsts, nedaudz likās jocīgi visu laiku klausās kristīgo radio uz pilnu klapi, rīts vai vakars. Nekas viņāi dzīvē neuzlabojās bomžo kā bomžoja. + Viņā ziedo Gleškem, bet pēc tam kļaņčī citiem lai viņāi palīdz jo viņāi grūti viņāi jāprasa, pasistā galīgi. Par tādiem cilvēkiem ir jāraksta policijā iesniegums.

B Beatrise Rozenberga 16.01.2021

no turienes ir jāmūk ! kritiskā, loģiskā domāšana tur ir aizliegta ! es to uzskatu par sektu ! māca melu mācību par 10 to tiesu ! tā ir obligāta. Drausmīga vieta kur cilvēkiem tiek apdullināta apziņa un apstulbots veselais saprāts !

F fax 11.02.2021

Beatrise, kā viņi pamato obligāto 10 tiesu? Lai Gleškem ar ģimeni būtu pārticība?Pārējie lai slīgst nabadzībā?

S secinajumi 16.01.2021

Beatrise paldies par ieteikumu. Cerams cilvēki šo izlasīs un sapratīs , ka tā Prieka sekta ir kas šausmīgs. Viņās tās sievietes tur visas nozombētas, pilnīgi pasistas ... Kad ko pasaka pretī, apvainojās, saka tas tā galīgi garām. Pašas visu ziedo Gleškem un tad bomžo un prasa lai viņām palīdz, vienkārši tāpat vien iedod 20 Ls. Nu nav m.au..cība?

F fax 11.02.2021

ir ma...u...c..i...ba!

U uns 16.01.2021

Vispār uzskatu, ka par viņiem ir jāraksta iesniegums policijā. Ir jāveic pārbaudes un izmeklēšanas. Krievijā sen šāds balagāns būtu aizliegts un viss saziedotais atdots atpakaļ tautai.

S secinajumi 22.01.2021

Rakstī jau var iesniegumu policijā, bet domāju, ar to nebūs līzēts. Neviens mūsu valstī ar šiem parazītiem necīnās. Bet varbūt uzsāktu kādu izmeklēšanu.

S secinajumi 02.02.2021

Ar šo sektantismu un sludināšanu viņi pelna naudu, nezinu, vai tiem vervētājiem uz draudzi par jaunu ziedotāju piesaistīšanu maksā procentu, nezinu, bet tur notiek totāla cilvēku zombēšana un rekets. Ja tev ir aploksne ar naudu atdod to man. Ar Jencīti esot līdzīgi kā ar šito Gleški.

E Ervins Heidenbergs 24.04.2022

Jā, arī man ir bijis piedzīvojums šās organizācijas sakarā - kādu laiku atpakaļ iepazinos ar meiteni kura apmeklēja Prieka vēsti,nu pilnīgs sviests-viņa bija pilnīgi nozombēta, mani arī mēģināja ievilkt, kad atteicos, tad atteicās turpināt pazīšanos, jo viss kas ārpus šās draudzes ir slikts un ļauns. Vienvārdsakot pilnīgs murgs!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы