www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Krāpšana, zombēšana, cilvēku apzagšana, psiholoģiska iespaidošana

Prieka Vēsts - Krāpšana, zombēšana, cilvēku apzagšana, psiholoģiska iespaidošana

Prieka vēsts - ekstrēmistiska organizācija, krāpšana, naudas izspiešana, cilvēku zombēšana
runāšana mēlēs un melnais maiss!
Kalpojums sākas ar nelielu koncertu – uz skatuves dzied dziesmas. Pēc aptuveni pusstundas pie skatuves parādās jauns vīrietis, viņam rokās ir melns maiss. Viņš neko nesaka un neizdara nekādas kustības, tomēr sanākušie visu saprot – pienācis laiks ziedojumiem.
«prieka vēsts» sekotāji bez kurnēšanas ver vaļā savas somas, velk no kabatām naudas makus, stājas Rindā un virzās pretī cilvēkam ar melno maisu – kādam rokā šķind monētas, citi čaukstina banknotes. Nest savu naudu uz melno maisu nav obligāti – no apmēram 30 klātesošajiem vairāki ziedojumu vākšanas laikā paliek savās vietās, bet uz tiem noskatās, kā uz citādiem, jo tie neziedo un ziedot esot labi utt. Tādu devīzi pauž sekta.
«prieka vēstij» pieder liela divstāvu ēka Bērzaunes ielā Rīgā. Šajā kompleksā ir sporta zāle, baseins, kafejnīca, veikals, bērnu istabas, televīzijas studija, biroju telpas un daudz kas cits.
Un tas ir normāli, šādi apzagt cilvēkus?

13.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (21)

Šo pašu tekstu jau biji ierakstījis kā komantāru 19.10.2022 tikai kā lietotājs "1255666"
https://www.sudzibas.lv/prieka-vests/prieka-vests-si-nav-sudziba-c2217000

Lietotāji - Mixx, Patiess Fakts, 1255666, wwoki, uns, secinajumi, sudzibaspar - un gan jau vēl kāds ir viens un tas pats cilvēks.
Kopē komentārus un sūdzības, "atbalsta" viens otru komentāros.

Gan par vīrieti ar nevīrišķīgo uzvedību, gan Straķi, gan arī Prieka vēsti utt.

Vai nu cilvēkam nav ko darīt vai arī ir nepieciešama mediķu palīdzība, jo tā ir savdabīga 21.gadsimta šizofrēnijas izpausme.

1 1255666 17.01.2023

brīva Latvija, ko katrs grib to raksta. Straķis ir m...esls apzadzis pus Latviju,Prieka vēsts ir mauku māja, parazīti, vīrietis ar nevīrišķīgo uzvedību nav vīrietis, bet gan smirdeklis un slupsteklis,kurs visiem uzsver ka vins ir virietis.:D neizskatas gan.

@1255666, tad kāpēc gan nerakstīt visu no viena profila?
Kā jau rakstīju - sūdzību uzraksta Mixx, atbild šis. Tūlīt vēl tava 3.puse Patiess Fakts iekomentēs.

Šizofrēniķis.

R RunčaĶepa 31.01.2023

Mums te visiem nav ko darīt, vai nē? XD

P Palīgs neskaidrajiem 13.01.2023

Tagad lūdzu sīkāk - kurš un kà tevi apzaga? Kas grib ziedot, to dara. Pārējie paskatās. Un neraksta te stulbības. Vispār interesē ko tur meklēji?

M Mixx 28.01.2023

Mani apzaga tas prostitūtu mājas sektante čukstot ka lai vinai maksa palīdz riktiga padauza nicinu to
Dranki

Mixx - jautājums, ko tu tur vispār darīji?

M Mixx 31.01.2023

Mani mēģināja tur ievilkt bažotues virsu ar ielūgumiem un vēl teica nebūtu slikti ja Tu arī ziedotu cits jau tik tā paber kapeiciņu bet citi kārtīgi ziedo un ja nopirksi par mau.u mājai ziedotu naudu ledusskapi pielīmē lapiņu tas ir nozagts Dievam un to teica Gleskem sieva nu riktiga maucība bleeeeeee pie.ec

M Mixx 31.01.2023

Kāpēc citiem jāuztur šitie liekēži ?

1 1255666 17.01.2023

tā Prieka vēsts ir prostitūtu māja. prasa ziedojumus.

M Mixx 31.01.2023

Taisnības mekletaj tu arī gribi tur aiziet ? :))))))

@Mixx - kas ir citi, kam jāuztur viņi kā minēji citā komentārā? Piemēram, es tur neeju un nevēlos doties un tajā pašā laikā neko viņiem nemaksāju. Tas, ka tu tur biji nozīmē, ka pati vien esi vainīga.
"Mani apzaga sektante čukstot lai maksa palidz" utt. Nu, ko tu tur vispār darīj!? Katrs pelna kā vēlas un acīmredzot izdodas uz tādu muļķu rēķina kā tu.

Spriežot pēc visām tavām un tevis izveidoto profilu sūdzībām/komentāriem, tevi visi apkrāpj. Liekas, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā. Ir tādas aitas kā tu, ir cirpēji.

Vai ar nevīrišķīgo vīrieti salabi? Izlūdzies piedošanu?

M Mixx 02.02.2023

kas par sviestu?es taču esmu vīrietis? Krāpnieku Latvijā ir ļoti daudz, neiesaku Tev nevienam aizdot naudu, atpakal neredzesi, ka ari neziedo nevienam man ta bomziha izmanija naudu diezgan pieklajigu dranke no Prieka vests, bet es policija uzrakstisu iesniegumu. Taisnibas mekletaj es tev silti iesaku neej uz Prieka vesti.

Mūsdienās arī tādas attiecības ir. Nekautrējies par tām.

Un Tu vīrieti gāji uz tevis nodēvēto "mauku māju"? Ar kādu mērķi?

M Mixx 04.02.2023

tu nezinaji ka visi tie macitaji kas sludina tikumibu ir homoseksuali? Un vispar loti dauds homoseksualistu ir? es nekautrejos ko tur. es iesaku gan tev Taisnibas mekletaj gan citiem neejiet uz to izpriecu maju Prieka vesti tur jus tis ap pirkstu un iztuksos jusu macinus, jo vini visi ir krapnieki tie draudzes vaditaji. esiet mozi neuzticieties tiem aferistiem.

M Mixx 05.02.2023

Beatrise Rozenberga 08.02.2021
tur reāli pumpē naudu ! cilvēki tiek iebaidīti , ja nedos dievs nesvētīs. tur ir nopietna apstrāde un iedvesmošana pirms katras naudas vākšanas ! cilvēki kā ar aptumšotu saprātu tic tam , jo vairāk " dievam " ziedosi jo vairāk dievs tevi svētīs.10% no ienākumiem tur ir likums, lai gan oficiāli protams viņi saka ka neviens to naudu nespiež dot.. tie ir meli kĀ TEICU cilvēki tiek apstrādāti, iebaidīti. uz skatuves gleškes sieva bļauj mikrofōnā ... JA TU PAR 10 TĀS TIESAS NAUDU ESI NOPIRCIS LEDUSSKAPI..TAD PIELĪMĒ UZ TĀ LAPIŅU - NOZAGTS DIEVAM.. UN TĀ JEBKAM KO ESI PIRCIS PAR 10 TĀS NAUDU ... UN VIŅI SAKA KA NEIETEKMĒ CILVĒKUS UN NESPIEŽ ATDOT NAUDU ! ES biju tajā vietā tur ir reāla apstrāde !

Redz kur reāla cilvēka sūdzība.

Cilvēk mīļais, atslābsti! Vienkārši neej uz turieni.

M Mixx 07.02.2023

es ari neeju, lai cik reizes mani megnaja ievilkt saja afera un naudas zagsana.

E eraf 24.02.2023

Latvija sim krapnieku sektam zala dzive, protams, aferists Gleske ar savu gimeni paleka un pamuld uz skatuves, pec tam iekase no sektantiem naudu un dzīvo zali, kamer bus mulki bus tadi ka Gleske un Jencitis kas uz vinu rekina iedzivosies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы