www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Drīzāk tā nebūs sūdzība .

Prieka Vēsts - Drīzāk tā nebūs sūdzība .

Es biju aizgājis uz prieka vēsti, un man ļoti patika, tur normāls mācītājs. Un arī slavēsana bija tīri laba. Tā nav nekāda sekta.

1. Normāla atmosfēra
2. Mācitājs perfekts
3. Normāla mūzika
4. Kārtiga vieta.
5. Ja vēlies tad ziedo.
6. Laipni cilvēki
7. Kas nav bijusi draudzē, tiem grūti saprast, šo draudzi
8. Te nekas cilvēkam nav uzspiests vai kas vairāk.

02.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (11)

I ilrgjefiho 02.09.2021

Paskaidrojiet nezinītim, labi tur viss ir forši (to es no jūs teiktā sapratu). Bet kādēļ jums vajag tur iet? Ko konkrēti jūs tur iegūstat? kāpēc jūs tur ejat?
Nevaru to saprast? kādēļ vajadzīgs starpnieks komunikācijai ar dievu? Jeb arī jūs tur citus labumus gūstat?
Piemēram, ASV, man paziņas stāstīja, tur uz vietējām baznīcām cilvēki nāk vairāk kā pazīmēties citu priekšā

B Believer 02.11.2021

Labdien!
Jūs laikam neesat lasījis Bībeli, jo jaunajā derībā Jēzus ir skaidri noteicis kāpēc ir neieciešamas draudzes, kāpēc ir nepieciešamas mājas grupiņas, kā un kāpēc nepieciešams pavadīt laiku vienatnē ar Dievu, kā ir jālūdz, kāpēc slavēt, kāpēc pateikties utt. Tur viss ir rakstīts, izlasiet. Patiesībā pats Dievs ir devis instrukcijas cilvēkam, kurš vēlas būt sadraudzībā ar viņu un iepazīt dzīvo Dievu. Dievs nevienam neko neuzspiež Dievs ir devis cilvēkam brīvu gribu izvēlēties būt sadraudzībā ar viņu vai iet pašam savu ceļu. Jo ir milzīga starpība starp reliģiju un patiesu ticību Dievam. Kaut gan pats vārds "reliģija" un "sekta" mūsdienās ir pamatīgi izkropļots, jo tiem vārdiem ir pavisam cita definīcija un nozīme nekā tos lieto mūsdienu sabiedrībā. Ir patiesi žēl, ka cilvēki, kas nepazīst Dievu vai nav lasījuši Dieva vārdu raksta šeit savas negācijas un kaut kādus brīdinājums. Jums neviens neliek iet uz Prieka Vēsti, Jūs varat iet kur Jūs gribat, Latvijā šobrīd ir pieejamas ļoti daudz un dažādas draudzes(Dzīvības Avots, Labā Vēsts, Zilais Krusts utt.), baznīcas (Katoļu, Luterāņu, Pareizticīgo, Baptistu utt.) , tāpat arī mūsdienu laikmetā internetā ir pieejama ļoti plaša informācija par Dievu, Jēzu, Bībeli, kaut vai tā paša slavenā evenģēlista Billy Graham video, ir grāmatas, ir filmas, ir cilvēku liecības utt. Kā jau minēju, Dievs cilvēkam ir devis veselo saprātu un brīvo gribu tāpēc izdariet paši savas izvēles, Dieva miers lai ir ar Jums!

Alla Kreicfelde 02.09.2021

Silti iesaku vairāk palasīt par šo organizāciju kaut vai tepat.

E eksperts1 02.09.2021

Reliģija ir priekš garā vājiem cilvēkiem, kuri nespēj samierināties ar skarbajām dzīves realitātēm.

H Helsu 02.09.2021

Reklāma?
Jebkura gadijuma no šādām iestādēm vēlams atrasties pa gabalu.

B Beatrise Rozenberga 24.09.2021

vai tā ir sekta nosaka pēc tā ko tur māca ! ja tiek mācīts izkropļots Dieva vārds bībele un dažādas maldu mācības tad tā IR sekta ! Prieka vēsts māca " labklājības evaņģēliju " . TĀ ir maldu mācība kura izdomāta asv.
Clvēks kurš ir jauns kristietis un nezin bībeli var viegli iekrist . Tā kā šīs atsauksmes rakstītājs kurš tur bijis !

L Leifs 29.09.2021

Jūs varētu izskaidrot jūsu viedokli? Pats neesmu bijis uz šīs draudzes sludināšanām.

B Believer 02.11.2021

Labdien!
Īsti Jums nepiekritīšu, viņi sludina arī par daudz ko citu ne tikai labklājības evaņģēliju

I ilrgjefiho 02.11.2021

Bet bībelē sludina arī ļaunumu. Kā dievs nogalina ēģiptiešu bērnus. Bībele sludina arī incestu, prostitūciju, nodevību utt. It sevišķi vecajā derībā, par kuru parasti cilvēki nevēlas runāt

B Believer 03.11.2021

Bībele nesludina ļaunu, Tu kaut ko jauc, izlasi līdz galam varbūt tad Tu sapratīsi kādu vēsti tā nes un ko Dievs mums visiem vēlas ar to pateikt:).

G Gulbenietis 03.11.2021

Mani vienreiz divas dāmas uz prieka vēsti sauca. Teica, ka atļaušot izvālēt. Labi, ka abas bija zirga galvas - ar mierīgu sirdi abiem piedāvājumiem atteicu :D.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы