www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Cilvēku slepkavošana ilgtermiņā

Prieka Vēsts - Cilvēku slepkavošana ilgtermiņā

Lieta tāda ka šī organizācija atrod vājus un naivus cilvēkus kam izkrāpj naudu nāk uz mājām tā ir pilnīga kontrole tiek veikti pasākumi kur upurus aizved uz nomaļām vietām tālu no Rīgas un transa stāvoklī seksuāli izmantoveic ritālus. No sākumā protams " prieka vēsts " sludina dievu un visu labo, bet kad cilvēks jau ir nozombēts sākt stāstīt par velnu par to ka cilvēki ir slikti ka ģimene ir ļauna ka visi ir grēkāži un ka tu esi īpašs bez maz vai augstāks par dievu. Šī organizācija slēpjas zem dieva vārda bet patiesība ir sektanti kam dievs nemaz neinteresē. Lūdzu cilvēki slēdziet šo organizāciju cilvēki pēc šis sektas taisa pašnāvības zinu, jo mans brālis viņā bija. Lūdzu ja kāds vel ir saskaries ar šādu situāciju sazinieties ar mani telegram Oskars Kalniņš.

07.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (9)

Šie ir nopietni apgalvojumi. Lūdzu, vērsieties Valsts policijā.

Kādi viņi?

T taisnigatiesa 07.05.2023

Maukt nost mamat-trolli

Tev nepatīk kā topā 50 esmu šomenes pirmājs?
Nevajag tik tuvu sirdīj to pieņemt.
Tā ir tikai spēle.

T taisnigatiesa 07.05.2023

Maini cik gribi nikus, kāds bija je*lans, tāds paliki

R RXX 07.05.2023

Kādā vēl topā? 🤣

A arpratsjj 11.07.2023

pip.ec es zinu vienu sievieti, kas tur gaja, visu naudu viniem ziedoja, bet pati dzivoja ka bomzene, klancija autobusa bileti atpirksot par puscenu, stradaja par aukli neofiziali, visu naudu ziedoja gleskem, ciksteja ka ir komunalo paradi utt., visu ziedojot Gleskes sektai, nebija naudas pat produktiem.Bat slinka arī, kam strādāt ja var kļančīt un izspiest naudu no citiem. Viņa ir totāla ļaunprātīga naudas mangotāja. Regulāri pie vinas uz mājā'm vilkās šie sektanti.Bet ja reiz sludina visaugstako, kāpēc pašas mazmeita apdzērusies pa Vecrīigas klubiem staigāja?

A arpratsjj 12.07.2023

šausmas, jaliek vinus visus cietuma

E eraf 18.07.2023

Oskar kā ar Jums var sazināties?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы