Pretīgs piedzīvojums Narvesen Talsu autoostas filiāles kioskā - Slikts serviss

Ļoti pretīga apkalpošana ar ko narvesenā saskaros pirmo reizi. Veicu pirkumu - elektronisko tabakas izstrādājumu. Jautāju pēc konkrētas garšas, iedeva citu (vizuāli identisks) . Kad izejot no veikala konstatēju, ka nav izsniegta pareizā garša, devos atpakaļ uz narvesen. Laipnā balsī pateicu, ka iedevusi nepareizo un palūdzu vai var samainīt pret to, kuru prasīju, argumentējot - nav tas ko es prasīju. Uz to saņēmu atbildi “nu un kas? “ “ko man tagad darīt? ” “kāda starpība ko tu lieto? ”
jebkurā gadījumā pirmā un pēdējā reize, kad apmeklēju šo “kiosku”.

Комментарии (2)

S Sīka2 24.05.2024

Pats vainīgs esi.
1. Prece ir jāpārbauda, neatejot no kases.
2. Un jau lietoto e-cigareti, pret citu nemaina

H Holodilniks 24.05.2024

Vajadzeja parliecinaties ko tev dod. Un ja nebiji atveris neko vala, tad neredzu iemeslu kamdel gan nevar vienkarsi saimainit.

Seit niderlande, draudzene pirka e-cigaretei mainamas galvas, nebija istas panemusi. Aizgaju atpakal, laipni pajautaju un saimainija pret to ko vajaga.

Bet nu LV limenis nestav klat, protams nekam...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы