LV RU
www.sudzibas.lv Prc.lv Krāpšana

Prc.lv - Krāpšana

Pasūtīju preci 7 janvāri šajā interneta veikala. Gaidīju, bet nesagaidīju un 28 janv es sūtīju viņiem zinu whats app, kur nākama diena saņēmu atbildi, ka pasūtījums ir aizkavējies no piegādātāju puses, un piedāvāja aizpildīt brīva forma iesniegumu par naudas atgriešanu, un es uzreiz tā arī darīju. Šodien jau 16 Februāris, pirms 2 dienām viņiem rakstīju, kur tad nauda aizkavējušies, ka nav vel mana konta, bet atbildes no viņu puses nav.
Neiesaku nevienam iepirkties šajā internet veikala, vajadzēja man pašai arī ātrāk palasīt sudzibas.lv par viņiem, jo izrādās, ka neesmu viena, kas tā pačakarētā.

16.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

A Agrita 17.02.2021

Jā, nedomāju, ka šādā laikā kad jau tā iepirkties nedrīkst, tevi vēl piečakarē internetveikals... man identiska situācija...šobrīd rāda, ka viņiem uzsākts maksātnespējas process...kāds sagrābās naudu kovidlaikā un dzīvo zaļi.

E Ekaterina 1994 19.02.2021

PRC LV Krapsana, Facebook. Там много пострадавших от них. И написано что делать.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы