LV RU
www.sudzibas.lv Prc.lv Krāpšana

Prc.lv - Krāpšana

Veicu pasūtījumu 342,45€ apmērā janvāra vidū. Ar tirgotāju janvārī/februārī nebija iespējams sazināties, veikals tagad rādās aizvērts un mājaslapa pazudusi.
Esmu prasījis informāciju un naudu atpakaļ, atbildi neesmu saņēmis
.
Vēršos pie Ptac un policijas tuvāko dienu laikā.

Iepriekš, 2020. Gada novembrī, biju pasūtījis un veiksmīgi saņēmis preci no prc.lv. Šādu notikumu pavērsienu nebiju gaidījis.

18.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

L Lēksi 22.02.2021

Sveiki,

Es arī nonācu līdzīgā situācija, vērsos PTAC un šodien saņemu atbildi. Šis kantoris 16. februārī uzsaka bankrotēšanas procesu un diez vai mēs saņemsim savu naudu atpakaļ. Bet man PTAC ieteica griezties arī policija, jo viņi uzrakstīja policijai iesniegumu ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu. Tas ļoti svārīgi, lai katrs kuru apkrāpa šis kantoris veršas policija, tad pastāv iespejā ka vainīgos arī sodis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы