www.sudzibas.lv Podoloģijas Akadēmija Slikts serviss un nelaipna apkalpošana

Podoloģijas Akadēmija - Slikts serviss un nelaipna apkalpošana

Podoloģijas Akadēmijas speciāliste Jana Goba - ļoti slikts serviss un nepatīkama attieksme pret klientu, runāja rupji un augstprātīgi. Tika atteikts pakalpojums, jo nepiekritu ka tiek fotografētas manas pēdas. Uz jautājumu, kur tiks izmantotas šīs fotogrāfijas, atbildi nesaņēmu, kā arī piedāvāju parakstīt fotografēšanas atteikuma veidlapu, lai saņemtu pakalpojumu, bet tādas iestādei nav. Par pēdu fotografēšanu netiku brīdināta pirms veicu pierakstu, kā arī mājas lapā nekur nav informācija, ka tas ir obligāts nosacījums, lai saņemtu pakalpojumu.

I

Комментарии (1)

M Malinskaya 10.07.2024

Viniem ir drausmīga attieksme pret klientu. Mes beesām pirmie kuri sudzejas par viņiem. Par taadu naudu viņi vel ignire pacientu. Ļoti slikts kantoris. Mēlo klientiem, cenās ir neadekvatas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы