www.sudzibas.lv Plus371.lv Slikts serviss

Plus371.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preci i - veikalā, par samaksu vai ir saņēmusi zvanīju, pēc zvana atsūtīja e-pastu ka viss kārtībā. Par preces saņemšanu zvanīju vairākas reizes. Jau ir pagājušas vairāk kā 6 dienas par piegādi. Tas arī tiek izcelts ar tumšākiem burtiem e-pastā. Preci piegādā 6 dienu laikā.. Neiesaku veikals kam nevar uzticēties...

G

Комментарии (11)

K Kristaps Sukurs 16.11.2020

Pilnīgi identiska situācija. Preci nācās gaidīt 10 darba dienas

J Jurģis Skaris 27.06.2021

Gribēju uz vasaras sezonu pasūtīt "naģeni", joprojām nav atnākusi. Pasūtijuma rēķinu šī kompanija par manu pasūtijumu neesot saņēmusi jau padsmit dienas.

L Loreta Hart 08.08.2021

Pasūtījumu apmaksāju jūlijā, rakstīts 7 dienu piegāde, jau ir augusts un epastā raksta ,ka pasūtījums kavējas no piegādātāja. Naudas līdzekļi nav atgriezti.

и Игорь Игорь 25.08.2021

Мошенники, деньги получают, заказ никто не выполняет, на телефон никто не отвечает, пишем заявление в полицию.

Pasuutīju preci pirms 3 mēnešiem. Piegāde kavējās. Sākumā man rakstīja, ka piegāde no ražotāja kavējoties, tad - ka atsūtītā prece bijusi bojāta un ka to sūta atpakaļ. Pēc tam, kad teicu, ka pietiek ar aizbildināšanos, pārtraucam darījumu un atgrieziet man naudu kontā, teica, ka nauda tiks atgriezta 3 dienu laikā, bet pēc nu jau vairāk kā 2 mēnešiem nekas nav vēl atgriezts.

A Andrejs 10.11.2021

Izklausās, ka šis tāds klasisks stāsts - par it kā bojātu / nepareizi piegādātu preci, un lēnu un grūtu naudas atgūšanu, bet pievienoju.

Pasūtīju 13.10.Jau pasūtīšanas solī paviršība - rēķinā tika nepareizi noteiktas izmaksas. Piegādi lūdzu uz 26.10. Arī tas netika pareizi piefiksēts. Noslēgumā 27.10., pašam piezvanot, teica ka piegādāta nepareizā prece. Pēc atteikuma naudu arī atgūt grūti - vairākas reizes pašam zvanot, izrādījās, ka atmaksa vienkārši aizmirsta. Pēdējos zvanus vienkārši necēla klausuli, bet atsūtīja maksājuma uzdevumu, kas tika veikts pāris minūtes atpakaļ (lai gan pa telefonu teica, ka atmaksāts jau vairākas dienas atpakaļ). Ļoti jāieguldās pēc iesaistes ar šo uzņēmumu...

K Kristīne Masaļska 14.01.2022

Не в коем случае не покупайте товары на этом сайте, ОСОБЕННО ДОРОГИЕ (похоже что кидают на деньги). 30.11.2021. был сделан заказ, оплачен 06.12.2021. О том, что получили деньги сообщили 07.12.2021. С представителем была согласована доставка (товар нужен был в подарок), которую задерживали и отговорки представителя в ЛВ обсолютно не понятные. 20.12.2021. был написан отказ от товара и до 14.01.2021. сумма не возврощена полностю а только 15% от общей суммы (696.51 евро) и сново не понятные отговорки от представителя и в последный раз вопше сказал "делайте что хотите" . Будем оброщатся в гос службы.

T Toms J 30.03.2022

Pasuutīju preci pirms 2 mēnešiem. Piegāde kavējās. Pēc tam raksta ka preci izsūtīs rīt.
Zvanu prasu kur ir prece, atbilde - ka prece nēesot pieejama vairāk. teica atgriezīs naudu divu dienu laikā. Gaidu jau 3 nedēļas.

R Rita876 15.04.2022

Situācija tāda pasūtīju dāvanu bērnam...rakstot un zvanot ka precei sajaukts kods Polijà...tik pārliek piegādes termiņus...pieprasīju naudu atpakaļ...ignorē un uz zvaniem neatbild...

B Berimore 18.05.2022

Man tieši tāda pati situācija kā citiem apzagtajiem. Iesniedzu sūdzību Valsts policijai un PTAC . Neticami, ka valsts iestādes guļ, ja ir zināms šāds krāpniecības veikals.

МОШЕННИКИ, деньги получают, заказ никто не выполняет, на телефон тяжело дозвониться, а то и вообще не дозвонишся, пишем заявление в Европейскую защиту прав потребителей т.к. фирма зарегистрирована в Эстонти.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы