PIPARS kafejnīca , t/c SĀGA - Rupja trauku novācēja

Laba virtuve, pieņemamas Cenas, bet……. Darvas karote medus mucā! Trauku novācēja, nesagaidot, kad viesi ir beiguši baudīt maltīti, piebrauc ar netīro trauku ratiem, un sāk grābt no galda vēl neiztukšotus šķīvjus. Pēc aizrādījuma, ka neesam vēl beigušas ēst, sākās rupja leksika un aizskaroši teksti. Neviļus radās sajūta, ka atrodos centrāltirgus ēstuvē,90-tajos gados! Pretīga sajūta un sabojāts vakars!

Дополнено Marika Šeptunova 12.05.2022

Slikts serviss

Комментарии (4)

Jāsāk ēst mājās. Cilvēki paliek arvien agresīvāki redzot šitos tipus, kas ēd ārpus mājas. Cilvēki paliek arvien nabadzīgāki, agresivitāte aug. Drīz var sagaidīt, ka pa seju dabūs tikai tāpēc, ka vari atļauties ēst ārpus mājas. Un te nederēs teksti - man vienalga visi pārējie. Laiki mainās ,nabadzība arvien lielāka. Drīz vairs nevarēsit droši tā staigāt un ēst pa ēstuvēm.

R RXX 14.05.2022

Wow! Jauns dumjprātības līmenis 😂 Apsveicu

Chikibriki 14.05.2022

ko tu smēķē

R RXX 14.05.2022

Pēc šīs loģikas nākamreiz, kad veikalā pirksi maizi, gaidi pa seju no bomža, jo viņš tak nevar to atļauties.. ģeniāli :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы