LV RU
www.sudzibas.lv Pils Baltā aptieka Lieliska farmaceite

Pils Baltā aptieka - Lieliska farmaceite

Vienmēr priecājos par labiem speciālistiem apkalpojošā sfērā, jo īpaši tā ir veselības nozare. Tāpēc vēlos sadalīties savā priekā. Līdz šim es iepirkos dažādās Jelgavas aptiekās un pieredze bija dažāda. Beidzot atradu savu farmaceiti, kura ir ļoti zinoša, inteliģenta un laipna. Šo jauko farmaceiti sauc Irīna. Tā ir aptieka pilsētas poliklīnikā, kur bieži ir rindas, bet pie Irīnas rindā cilvēki vienmēr pacietīgi, jo ir vērts gaidīt - viņa tik labi visu prot paskaidrot, ko pat ārsti nedara. Tik labus padomus ne no viena cita neesmu dzirdējusi. Mani ļoti saviļņo Irīnas attieksme pret veciem cilvēkiem aptiekā, pret kuriem bieži vien daudz kur izturas necienīgi. Kad stāstīju savām paziņām par Irīnu, izrādījās ka viņu Jelgavā pazīst kā tiešām ļoti labu farmaceiti. Kaut nu daudz tādu būtu!

Kl

Комментарии (3)

Tu Turkey901 29.11.2019

Varbūt jāaizdomājas par pareizu, sabalsansētu uzturu un fizkultūru, kādām sporta nodarbībām, ja katru dienu to vien darat kā apmeklējat dažādas aptiekas, farmaceiti Jūs uzrunā vārdā un Jūsu diēta sastāv tikai to tabletēm un sīrupiem?!

Cūkurgailis 29.11.2019

vēl viena persona, kura izdomā rakstīt pateicību sūdzību portālā

Jake Robert 30.11.2019

Autore gan jau pati Irīna, IQ 12. Ja sūdzības lv raksta pateicības vēstules, tas zāles jūs slikti ietekmē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы