LV RU
www.sudzibas.lv Pilnstikla studija Kvalitāte, samaksa, attieksme

Pilnstikla studija - Kvalitāte, samaksa, attieksme

Neiesaku šo uzņēmumu ka nākamo darba vietu. Iespējams pirmos mēnešus viss liksies labi. Pectam sāksies īstā jautrība. Būs daļa no algas oficiālā, daļa tiks solīta aploksnē. Iespējams, daļu no nopelnītā saņemsiet (maza iespēja) un tad sekos attaisnojumi, ka klienti nemaksa, nav par ko izmaksāt algu. Ņems uz žēlastību un kucēna skatienu. Uzņēmums nodarbojas ar aplokšņu algu un ļoti veiksmīgi izvairās no pilnvērtīgiem nodokļiem. Sākot strādāt šeit, dzīves problēmas palielinasies.
Kad izbeigsiet darba attiecības, ne plānojat neko finansiālu. Ja paveiksies, tad 3menesu laikā saņemsiet parādu, ja ne, viss tiks sashemots tā, ka pats esat parāda G. Zeicam.
Tas kā klientam tiek nokomplektēts pasūtījums ir izsmiekls - viss Salasītas no stūriem, detaļas apskrapetas. Uz garantijas servisu gaidisiet ļoti ilgi. Uzņēmums veiksmīgi ka darbiniekiem, tā klientiem māk sapūst pa ausīm un cilvēku prātos rada perfekciju, kas patiesībā viņiem ir pilnīgi sveša.

T

Ещё Pilnstikla studija жалобы

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы