РешеноPiedāvā uzrakstīt darbus augstskolām - Krāpšana

Piedāvā uzrakstīt darbus augstskolām, ieteiktu neiesaistīties, jo darbu var neatsūtīt norunāta laikā, darbs var būt pilnīgi pretējs tēmai kura bija vajadzīga, līdz ar ko tā neder un var uzskatīt, ka darbs vienkārši nav, neprecīzi izpilda metodiskos norādījumus. Pēc darba atsūtīšanas un naudas saņemšanas vairs nekontaktē, pazūd un viss!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 06.01.2019

Jānis Kiseļevskis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S

Комментарии (1)

O otofoto 19.05.2017

Tādiem darbu pircējiem vajag darbā ierakstīt šādu vai līdzīgu teikumu - "Ņemam transformatoru ar koka serdi, jo tāpat šo darbu neviens nepārlasīs".
Tu pamuļķi saproti, ka pieņemot tevi tādu darbā tāpat ātri atkodīs, ka studijām esi izšļūcis cauri nevis mācījies. Cerams neesi topošais ārsts vai atomfiziķis :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы