Picu Fabrika OZO - Slikts serviss

Serviss un ēdiena kvalitāte kļuvusi neciešami zema. Pasūtot regulāri vienu un to pašu ēdienu, ļoti krasi mainās kvalitāte. (nav uzliktas norādītās sastāvdaļas vai tās aizvietotas ar kaut ko pilnīgi citu. Sazvanīt reizēm gandrīz nereāli. Regulāri maina darba laiku (laikam paņem brīvdienu un tikai dienas vidū savā facebook lapā publicē, ka nestrādās) . Laikam arī ļoti gaidīts ir Vid apmeklējums. Regulāri pa telefonu tiek norādīts "samaksa tikai skaidrā naudā". Nu tas skaidrs. Kases aparātu iekšā neslēdz un tāpēc arī iespējami norēķini skaidrā naudā. Sākotnēji sevi parādīja, kā labu ēstuvi Valmierā, bet nu dara visu iespējamo, lai klienti tur nedotos.

Комментарии (15)

R Rota52 24.03.2021

Meli!

V valmieriete1010 24.03.2021

Interesanti, gan pie kura no faktiem, kas ir sevi pierādījuši atkārtoti...

R Rota52 24.03.2021

Pie visiem, tie nav fakti tie ir meli.

Picu Fabrika OZO "īpašās" dienās tikai un vienīgi pieņem maksājumus ar skaidru naudu, kas liek noprast to, ka darījumi šajās dienās netiek reģistrēts kasē. Kā arī, kad norēķinās ar skaidru naudu, čeks netiek izdots. Saprotams, ka valstī ir grūti, bet šādas darbības atbaida potenciālos klientus. Kādēļ vienu dienu pieņem un otru ne bankas karti, sakritība, diezin vai.

R Rota52 24.03.2021

Meli un sakritība.

Pieļauju, ka esat pietuvināta persona īpašniekiem un vairojat nodokļu nemaksātāju sarakstu. ;)

R Rota52 24.03.2021

Nē es esmu attālināta persona, jūs esat pietuvināta.

Ja es būtu pietuvināta persona uzņēmuma vadībai, diez vai rakstītu par nodokļu nemaksāšanu uzņēmumā. Jūs pat neesat bijis šajā uzņēmumā un nezināt situāciju.

A ainārs 24.03.2021

Labi ka cilvēki kaut ko ražo, nopelna. Uzpļaujiet tai valstij, cik tie ierēdņi noēd jūsu nodokļus. Politiķi izsaimnieko(labākajā gadījumā) parasti vienkārši izzog. Šie cilvēki no jums neprasa pabalstus. Lūdziet par viņiem dievu.

Pieļauju, ka Jūs ar nemaksājat nodokļus un tā atņemat pabalstus bērniem un pensionāriem!

V valmieriete1010 25.03.2021

Pietuvināta persona vai ne, bet ar to kantori kaut kas nav kārtībā.

V valmieriete1010 25.03.2021

Vīrietis, kas tur strādā (iespējams pats saimnieks) arī ar savu attieksmi visus aizbaidīs. Nelaipna apkalpošana un pica tiek pamesta klienta virzienā.

Picu fabrika OZO Valmierā nemaksā nodokļus un norēķini tikai skaidrā naudā.

G Gardēdiss 17.04.2021

Divi cilvēki kas pie reģistrējusies vienā datumā un abi viens ar otru čato cik viss slikti...Vairāk izskatās pēc lēta konkurentu komentāra . Jo cik esmu bijis šinī picērija viss ir garšīgi un izcili . Un vienmēr taču ir iespēja izvēlēties citu iestādi, nevis rakstīt tukšas negācijas interneta.

V Valmierietis 51 17.04.2021

Cik esmu sūtījis picas šinī picērija , vienmēr viss ir izcili garšīgi .Labākas un sātīgākas picas neesmu ēdis.Tā tik turpināt . Nav bijusi nekāda problēma ne sazvanīt ne norēķināties . Bet mūsu valstī laikam vienmēr būs vairāk nīdēju nekā pozitīvu cilvēku .Parasti ja cilvēkam negaršo kautkas , tad viņš izvēlas citu iestādi , bet te cilvēks itka nāk regulāri , bet vienmēr viss slikti . 😅Vairāk izskatās pēc lēta konkurentu komentāra.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы