Centrālajā Laboratorijā - Slikts servisse

Ļoti nekvalificēts personāls strādā Deglava ielas 100. Centrālajā Laboratorijā. 15. augustā plkst. 09:47 es atnācu, lai nodotu asins analīzes. Medicīnas darbiniece, ja viņu var tā nosaukt, caururba vēnu asins parauga ņemšanas laikā un turpunāja duršanu dažādās citās blakus vietās. Radās iespaids, ka viņa nesen sākusi strādāt ar cilvēkiem, jo agrāk šķiet, ka viņa strādājusi ar lieliem ragainiem lopiem. Šī "darbinieka" darbības rezultātā es piedzīvoju sāpju šoku un zaudēju samaņu tieši kabinetā. Aizbraucu no turienes ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu. Iesaku no šīs filiāles izvairīties.

N navicom6 25.08.2023

Комментарии (4)

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā atvainojamies par Jums sagādātajām nepatīkamajiem pārdzīvojumiem.

Diemžēl sāpes un hematoma ir viena no biežākajām asins ņemšanas procesa komplikācijām, kas var lokalizēties dūruma vietā vai netālu no tās. SIA “ Centrālā Laboratorija” regulāri organizē apmācības darbiniekiem par pareizu paraugu ņemšanas tehniku, lai šādas situācijas būtu pēc iespējas retāk.

SIA ”Centrālā Laboratorija” pateicas Jums par sniegto informāciju. Mēs ņemsim to vērā, lai uzlabotu pacientu apkalpošanas kvalitāti.

Cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.

N navicom6 29.08.2023

Bla, Bla, Bla

R RunčaĶepa 31.08.2023

Tā arī pasaki, ka baidies no asins izskata. XD

N navicom6 04.09.2023

Vai jūs tiešām tā domājat? Nejokojiet, 47 gadus nav bijušas šādas problēmas, bet tagad tās ir radušās? Labāk nodarbojieties ar jūsu personāla kvalifikācijas uzlabošanu, jo viss internets ir pilns stāstiem par jūsu darbiniekiem. Un parasts attaisnojumus, ka medicīnas personāls izkropļo roku, jau nedarbojas. Labāk izdomājiet labāku tekstu izskaidrojumiem turpmāk, nevis standarta frāzes, kuras jūs izmantojat visām sūdzībām no neapmierinātiem klientiem.

Добавить комментарий к изображению

Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы