- MFD Veselības centrs

Добрый день.

Как то раз я решил позвонить в мед.центр....
Трубку телефона не подымали, я решил подождать в режимеожидания....!!!

НЕ ПРОИНФОРМИРОВАВ ЧТО ЗА ОЖИДАНИЕ ВЗЫМАЕТСЯ ПЛАТА!!!

НЕ ЖДИТЕ В РЕЖИМЕ ОЖИДАНИЯ!!!!
..................................................................................................................................................................

D Dmitrijs.ch 22.08.2016

Комментарии (4)

D Dmitrijs.ch 22.08.2016

67131313

T Tong Po 23.08.2016

Viņi Tevi nemaz par to nevarēja painformēt, jo viņiem nav nekāda paaugstinātas maksas līnija. Ja tu zini sava mobilo sakaru operatoranosacījumus, tad iespējams ir tā, ka tavā abonēšanas maksā ietilpst bezmaksas sarunas uz LMT/TELE2/BITE/Lattelecom. Ir tā, ka tie nav vienīgie sakaru pakalpojumu piegādātāji.
Pēc numuri.lv var redzēt, ka tevis norādītā numura sakaru pakalpojuma sniedzējs ir SIA "CSC TELECOM". Tas nozīmē, ka zvanot uz šo numuru, Tu maksāsi pēc sava operatora noteiktā zvanu tarifa. Pieņemu, ka tas ir tavs gadījums. Un ši iestāde nav vienīgā tāda. Ļoti daudzi uzņēmumi pēr iekšējo uzņēmuma komunikācijas risinājumu no dažādiem sakaru nodrošinātājiem, kas nav Lattelecom. Tāpēc neesi pārsteigts, ja zvanot kādam citam uzņēmumam, pēc sarunas savā sakaru rēķinā redzēsi summu, kas nav nulle.

Harold 30.08.2016

Var piekrist sūdzības autoram - forši tas nav.

V VivaSP 12.11.2016

Кароч...ты заплатил за то что твой оператор не внес их оператора в бесплатный список. Такое есть. Теперь будешь знать. В основном это относится к стационарным телефонам. Отличить латтелеком и др. оператора можно по гудку в трубке.13 раз за месяц звонил им?
У тебя что серьёзно болит?

Добавить комментарий к изображению

Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы