LV RU

AS "DROGAS" - DROGAS/ Krāpšana

Saucās "dāvanas par pirkumu" par kurām vēl ir jāmaksā. Ja reiz ir jāmaksā, tad kāpēc tas nav bukletā ierakstīts, vai kāpēc kasieris nebrīdina, ka arī par dāvanu ir jāmaksā?

K kmi 16.11.2019

Комментарии (2)

L lgunta 19.11.2019

Labdien!

Dāvanas tiek iesistas čekā, lai varētu veikt uzskaiti, bet aprēķinot atlaides, kuras noņemas no pirkuma, tiek noņemtas un norādītas arī visas Jums pienākošās dāvanas. No pirkuma ir noņemts 0.01 eur par KIWI dāvanu, arī Henkel dāvanu un arī viena AirWick svecīte par 3.59 eur nav ierēķināta kopsummā! Čeks ir pareizs un no čeka redzam, ka par dāvanām NAV ieturēta samaksa!

Noteikti, ja ir papildus jautājumi, sazinieties ar ar Drogas personālu.

K kmi 21.11.2019

Labvakar!

Man rēķinot sanāca, ka ar visām atlaidēm, būtu bijis jāmaksā €18.24. Pieskaitot dāvanas, sanāk €21.91. Ko tad es nepareizi esmu aprēķinājusi?

P. S.
Paldies, par izsmeļošu skaidrojumu.

Добавить комментарий к изображению

Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы