Rimi-Origo - Briesmīgs serviss,mēdīšanās-neadekvāta kasiere

06.09.2023. Iepirkos Rimi-Origo,stacijas laukumā Rīgā ap 18:30. Pilnībā neadekvāta komunikacija ar pircējiem Mēdijās,paceltā balss tonī kaut ko burkšķēja un turpināja zirgoties,pat tad kad izvilku kameru. Šai sievietei manuprāt vispirms vēlreiz jāiet pamatskolā vai arī audzināšanas kursus ar tēva siksnu pa veco dibenu! Pilnīga aita!

R Rob-Zombie 06.09.2023

Комментарии (10)

Lokidreamsnake 07.09.2023

Kā maksā, tā arī strādā, nebūtu aita, tad strādātu citur, ko veikalā strādāt nav pati labākā un atalgotā darba vieta.

R Rob-Zombie 07.09.2023

Un pēc jūsu uzskatiem un loģikas tas dod tiesības tā izturēties pret cilvēkiem?! Cilvēki nav vainīgi pie tā,ka vinai maz maksā!Tad sanāk,ja policistiem maksā maz,tad var sist cilvekus un izmantot dienesta stāvokli savtīgiem mērķiem (ko viņi arī dara) Jums tas liekas Ok?!Ļoti muļķīgs komentārs no jūsu puses.

Lokidreamsnake 07.09.2023

Vispār policija mēdz sist cilvēkus un izmanto dienesta stāvokli. Vienkārši mazā alga nedot motivāciju strādāt, tāpēc ir kā ir, tās ir visur. Kamēr algas būs mazas , tikmēr attieksme no zemāka slāņa nus tāda kāda ir.

Lokidreamsnake 07.09.2023

Komentāram nav ne vainas, izteicu savu viedokli.

VSR 10.09.2023

Vecā pīpele

VSR 10.09.2023

Kadas tev ir tiesības apsaukt cilvēku par aitu un fočēt viņu bez atļaujas? RIMI neslēpj un brīdina, kā Tevi filmēs, darbinieki arī zin, parrakstot līgumu. BET TEV neviens nav ļāvis fočēt veikalā, tas ir prīvatīpašums un noteikumus uzstāda firma!

L Liza1234 11.09.2023

Gan jau pats pircejs izaicinaja. Ir tadi kas speciali nak un kasas megina novest un taisa konfliktus tikai aiz garlaicibas. It ka veikal butu salda dzive stradat. Elles darbs. Pasi aizejiet par kasieri pastrādāt, pirmaja diena no nerviem iziesiet.
Nav nekur pierādāms ka sudziba pamatota. Nomelno darbiniekus.

Apxumad 13.09.2023

что вы хотели, за такие копейки работать еще и по 12 часов смены, там любой человек сорвется.
Иди сам поработай там - посмотрю на тебя. Нет? не хочешь ? тогда кто тебе продаст очередной лимонад если некому работать будет?

L Liza1234 15.09.2023

12 stundas, ta velnir normala darba disna. Parasti tas ir mainas pa 16 stundam no kuram vienu neatmaksa ka pusdienas, kuru reali nav, jo nelaiz pat uz tualeti.
Kasieris strada no veikala atvēršanas lidz slegsanai vairakas dienas pec kartas, vienu vai 2 atpusas un atkal dzivo darba. cauru menesi. Un brivdienas ari sauc uz darbu.

L Liza1234 15.09.2023

A, ja. Plus vel stunda kopa pirms un pec darba obligatais laiks naudas skaitisanai, mainas pienemsana nodosana utt ko ari netamaksa.

Добавить комментарий к изображению

Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы