LV RU

Permanent Master - Sakropļota seja

Jā, tā ir tikai Pm skola, bet... Arī skolā ir jābūt garantijai, ka rezultātā nebūs kauns iet cilvēkos un nebūs jāraud par rezultātu.
Jau pašā procedūras sākumā un tās laikā pārrunājām, ka būs "Pūdertehnikā", rezultātā, kad viena uzacs pabeigta, parāda spoguli. Man asaras bira, jo topošā meistare izlēma, ka tomēr "pildītās" būs labāk. Pasniedzēja pienāca max uz 1,5 sej. Neko nekomentējot.
Cerēju, ka būs labāk pēc kreveles noiešanas. Bet murgs turpinās. Katru dienu bail skatīties spogulī, jo izskatās kā ķēmam.
Meitenes, lūdzu, neejiet turp, jo attieksme 0.
Mēģināju sazināties, ko darīt tālāk, uz ko man atbildēja, ja tā tikai skola un pati vainīga. Atbilde - nāciet uz korekciju.

Дополнено AgneseMi 13.08.2020

Permanent Master skola Dārzaugļu ielā 1

A

Комментарии (3)

šis ir tavs skaistuma etalons?

Saivii 14.08.2020

Neko sakropljotu tur neredzu. Daamiite paarspiilee drusku. Ja taadas prasiibas, tad pie maacekljiem nav ko iet , bet liktu 9 skoleenam gan!

A AgneseMi 14.08.2020

Neiet runa par macekliem, vai profesionaliem. Iet runa par komunikaciju. Ka var toposais meistars rikoties uz savu galvu, ja nav vel apguvis kadu proceduru vai to grasas darit pormorei, tad japarruna.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы