www.sudzibas.lv Pepco Pārdevēju un konsultantu rasu diskriminācija briesmīga un pazemojuša attieksme pret pircējiem

Pepco - Pārdevēju un konsultantu rasu diskriminācija briesmīga un pazemojuša attieksme pret pircējiem

31.12.19. Ar ģimeni nolēmām iet uz Pepco nopirkt čības un vēl kaut ko mājai. Mēs ienācām Pepco un sākam skatīt mājas dekorāciju un pēc tam aizgājām pie čību nodaļas. Kāmer mēs izvēlējāmies čības divas konsultantes stāvēja mums preti un vēroja ko mēs darām. Es dzirdēju, ka viņas teica: vajag izsaukt apsargu, jo šita sieviete ar tiem bērniem ir ļoti aizdomīgas. Paskaties kā viņas visu apskata, tie nozags kaut ko" kaut mēs neko nezogām neko, pat prātā neka nebija ienācis, kaut ko zogt. Es lūdzu un ierosinu Pepco priekšnieku, lai parunātu ar tam sievietem, kuras strādāja šajā dienā tā jau ir rasu diskriminācija un es to nepacietīšu ja vēl kādu reizi to sadzirēšu (kaut diez vai es tur iešu vēl reiz un mani radinieki, draugi un paziņas arī tapāt) . Tas kā mēs neesam krievi vai latvieši nenozīmē, ka mēs visu zagām. Tādu attieksmi neviens nenopelna.

S

Комментарии (7)

BondsBonds 01.02.2020

Katrs dara savu darbu.

Pacco_al 01.02.2020

Atļaušos aizrādīt, ka rasu diskriminācija ir pavisam kas cits, ne kā, ko jūs šeit aprakstiet, šaubos vai jūs esat melnādaina krieviete, bet ja tomēr, tad atvainojos.

E Evika 01.02.2020

Gan jau romu tautība.

BondsBonds 01.02.2020

Kādā sakarā tautība?

Un ko tad jūs īsti nenozagāt?

A Aleks ////////// 11.02.2020

Kura tiesi Pepco veikala?

SelīnaMM 10.12.2020

Pārdevējas dara pareizi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы