LV RU
www.sudzibas.lv People fitnesa klubs Krāpšana un slikts serviss

People fitnesa klubs - Krāpšana un slikts serviss

Drausmīgākā trenažieru zāle kādā jebkad esmu bijis. Iesaku izvairīties no sportošanas šeit, jo jebkādu domstarpību gadījumā viņi pasludinās, ka visa atbildība jāuzņemas pakalpojuma ņēmējam, jo viss esot līgumā atrakstīts, laigan tik vienpusīgu līgumu vispār ir nelikumīgi likt kādam parakstīt, bet tas ne pa tēmu. Jebkuras domstarpības mēģinot risināt tevi pasūta trīs mājas tālāk un absolūti nekādi kontakti lai sazinātos ar vadību nekur nav atrodami. Pats vadītājs slēpjas ārzemēs un atsakās ar jebkuru runāt, vienīgā iespēja risināt būtu vēršoties tiesā, bet protams, ka 30 eiro vērts abonements nav vērts izlikt tādas naudas, ko 100% zinu ka viņi arī ir izdomājuši kā novilkt garumā kamēr pašam apniks cīnīties. Galu galā tik tiešām silti iesaku visiem no šī krāpnieku kantora izvairīties, jebkurā citā zālē noteikti klientu apkalpošana ir daudz labākā līmenī, jo šie ir vienīgie ar tik neadekvātiem līgumiem un uzreiz acīm redzami cenšas izspiest visu iespējamo naudu ko var un vienlaicīgi izvairīties no atbildības ar slēptajiem kontaktiem.

01.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

T Turkey901 01.06.2020

"Drausmīgākā trenažieru zāle kādā jebkad esmu bijis."

Man gan šķiet visai glauna un labi aprīkota sporta zāle.

"viss esot līgumā atrakstīts, laigan tik vienpusīgu līgumu vispār ir nelikumīgi likt kādam parakstīt"

Jūs taču nepieslēdza ar roku dzelžiem pie radiatora un neturēja uz grauda līdz parakstat līgumu?

K Kaspars Pidce 01.06.2020

Kad Tev apkārt ir viena opcija un nodomā nebūs tik traki gadās visādi. Nerakstīju šo sūdzību lai mūžigajiem visa aizstāvjiem būtu kur iekomentēt, bet gan lai cilvēkiem, kas ir nonākuši izvēles priekša- peoplefitness vai jebkura cita zāle, lai izvēlas uzmanīgi, jo šī ir drausmīgākā iestāde vispār ar kādu ir bijis sakars. Ja cilvēki spēj ar "taisnu seju" ierakstīt līgumā un skatīties Tev acīs sakot, ka viņu galvenais esot "apmierināts klients", bet pat šajā situācijā valstī nav gatavi uz nekādu kompromisu, tas parāda ar ko īsti te ir darīšana.

T Turkey901 01.06.2020

Abiem People fitness tuvumā ir vairākas alternatīvas, kāpēc tiek uzsvērts, ka tā bija vienīgā opcija?
Imantā altenatīvas ir analoģiski lētas, centrā - 2 reizes dārgākas.

K Kaspars Pidce 01.06.2020

Attālums nav vienīgais faktors, kas liek izvēlēties kurp doties trenēties.

K Krissteen 17.06.2020

Nē, viņu neturēja, tik pat mākslīgi ātri izvadīja cauri sistēmai, te ierakstiet savu vārdu, te dokumentu, te konta numuru, te nospiedumu, te apstiprinājumu un lūdzu didieties iekšā ...kad lasīt, cilvēki jums izticās administratora pienākums ir 10 reizes akcentēt šāda krāpnieciska līgumu laušanas sistēma, jā jūs izvēlaties tā strādāt, lai cilvēks sadzird ...sūdzību skaits pats par sevi runā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы