LV RU

Paus Konsults - Slikts serviss

Sveiki, tāds jautājums 2016 gada beigas, man bija parāds, viens parāds bija nomaksāts viņiem puse, pārējā daļa bija nomaksāta pa taisno uz Latvenergo.
Speciāli zvanīju visur un prasīju, kas man jānomaksā, lai tiktu izdzēsta no melna saraksta, man pateica un es tiku izdzēsta no viņa. (un ne reizi nebija pieminēts Paus Konsults)

tad 2017 gada beigas viņi man zvana un meiģinaja piedzīt 17 eiro es prasīju par ko, viņi nevarēja konkrēti atbildēt, kad atbildēju kur jūs bijāt ātrāk, kad es maksāju, viņi man adbildeja pēkšņi atradās.
Nu un tikai 2019 gada vidū viņi atkal Saka man sūtīt uz e-pastu vēstules ka esmu parāda 34 par divām lietām un līdz šim 2020.

11.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Zane 11.03.2020

Vai tas ir normāli ka viņi pēc 2 gadiem uzrodas un saka pēkšņi atradās ?

Z

Комментарии (7)

N Noboby 11.03.2020

Nesapratu Tavu jautājumu

T Turkey901 11.03.2020

Tajā brīdī, kad lieta nodota parādu piedzinējam - Jūs esat parādā parādu piedzinējam piedzenamo summu + piedziņas izdevumus.
Jūs, iespējam, nomaksājāt parādu pa tiešo latvenergo, bet ne piedziņas izdevumus, piedziņas lieta tika uzsākta, dokumenti sagatavoti - darbs izdarīts!
Jo ilgāk nenomaksāsiet piedziņas iezdevumus, jo vairāk būsiet parādā, iespējams, arī tur ir kavējuma procenti.

Likumsargs 12.03.2020

Nemaldiniet lūdzu!
Piedziņas izdevumi ir 7 EUR, ja 14 dienu laikā sūta atkārtoti vēstuli piedzinējs var prasīt vēl 10 EUR, tātad kopā 17 EUR neatkarīgi no parāda summas un piedziņas izdevumi neaug lielāki!

Likumsargs 12.03.2020

Problēma ir tā, ka praktiski visi piedzinēji uzreiz prasa par piedziņu 17 EUR, izmantojot to, ka cilvēki nezin likumus.
Vēl man patīk, ka piedzinēji savās vēstulēs raksta, ka pēc likuma jūsu pienākums ir sadarboties. Jā, pienākums ir, bet piedzinēji ar vārdu "sadarboties" uzskata, ka jūs bez ierunām maksājat visu, ko viņi prasa! Realitātē tā nemaz nav, jo atbildot uz viņu vēstulēm un telefonu zvaniem arī tiek uzskatīta par sadarbošanos!
Otra lieta, kur piedzinēji grēko ir tas, ka pieprasa visu summu pārskaitīt viņiem. Tas arī nav pareizi. Parāds jums ir jāpārskaita kreditoram, bet piedziņas izdevumi piedzinējam, tātad viņu vēstulē ir jābūt norādītiem diviem bankas kontiem.
Pausu jau vienreiz aplauzu, bet izskatās, ka atkal vecie niķi nāk!

Tātad vēstulei ir jābūt ierakstītai, vai e pastā vēstulei ir jābūt elektroniski parakstītai ar laika zīmogu, tikai tādai vēstulei ir juridisks spēks.
Piedziņas summa ir 7 EUR.
Ja prasa vairāk, tad tas nav likumīgi. Tikai, ja jūs nereaģējat uz pirmo vēstuli un piedzinējs pamatoti pēc 14 dienām atsūta vēl vienu vēstuli, tad vēl 10 EUR.

Piedziņas izdevumi nemainās lai cik liels ir jūsu parāds!

A Artūrs Dante 12.03.2020

Turkey kā nav kauna šādi melot ?
Ja nezini tad nevajag muti virināt.
Sen jau esmu teicis, ka parādu piedzinēji ir tikai un vienīgi parazīti, kas dzīvo pateicoties cilvēku nezināšanai.
Diemžēl ir pieņemts samērā nepareizs likums, kas šiem parazītiem ļauj it kā officiāli pieprasīt 7+10 eur, bet tajā pat laikā viņus var ļoti elementāri aplauzt.
Pirmkārt, lai vispār likumiski viņi varētu saņemt pirmos 7 eur ir jānotiek 2 faktoriem
1. Kreditoram ir parādnieku jāinformē par parādu piedziņās kantora piesaistīšanu līguma noteiktā veidā, ja tāds nav norādīts tad ierakstītā vēstulē.
2. Parādu piedziņas kantorim parādniekam ir jānosūta IERAKSTĪTA Vēstule ar informāciju par parādu, bet tas praktiski nekad netiek darīts, jo viņi uzskata, ka sms vai epasts ir RAKSTISKA informācija :)

+10 eur, viņi var pieprasīt par papildus darbībām, kas nav 2sms vai zvans, bet, piemēram jurista darbs, kuru viņi var pierādīt ar ppr vai čeku :)

Ja tas nav izdarīts - sūdzība PTAC un no melnā saraksta esiet ārā, parazīti potenciāli saņem soda naudu un viss kārtībā :) + nekādus kavējuma procentus viņiem nav tiesība skaitīt.

T Turkеу 13.03.2020

Es esmu visgudrākais un visskaistākais!

T Turkey901 13.03.2020

Tu esi kāds pamuļķis aiz viltus profila, smadzeņu nepietika izdomāt kaut ko savu, čuras galvā būs sakāpušas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы