www.sudzibas.lv Paus Konsults Draudi,neziņa,bailes....

Paus Konsults - Draudi,neziņa,bailes....

Labdien!Vai jūs lūdzu man varat ieteikt, ko man darīt, kā rīkoties, ja Paus Kosults mani nemitīgi traucē ar telefona zvaniem, īsziņām, un draudiem par kriminālpantiem utt...Aprakstīšu savu īsi savu situāciju.2008 gadā es no HANSA BANKAS aizņēmos 1000 ls, kurus solījos atmaksāt, katru mēnesi tekoši maksāju, līdz negaiditi zaudēju darbu, zuda ienākumi, nespēju bankai vairs atmaksāt prasīto ikmēneša summu.lūdzu mazāku ikmēneša summu bankai atmaksāt, taču vinji nepiekrita.Lidz ar to, es pilnība vairs nespēju ne ko bankai atmaksāt, jo biju bezdarbniece, un mazs bērns vēl jauztur, ienākumi 8 ls bērna pabalsts.pagāja apmeram 2 gadi, un to manu lietu pārņēma Paus Konsults, sāka man rakstit, zvanīt, es veljoprojam biju bezdarbniece, bērnu pieskatīju.mans parāds bija aptuveni 800 ls palicis Hansa bankai, taču šogad Paus Konsults man piedzen 1700 ls.Ši gada aprīlī 'viņi man zvanija un draudēja, lai katru mēnesi es maksāju 40 ls, taču apskaidroju, ka nav tik lielas naudas summas patreiz, es varu 20 ls maksāt, vinji nebija mierā ar manu piedāvājumu, līdz ar to es sabijos, un pāris mēnešus viņiem maksāju pa 40 ls, apmēram esmu nomaksājusi 130 ls.taču es šo menesi nespeju vairs tik lielu summu samaksāt, jo iepriekš aizņēmos no radiem, lai tik viņiem samaksātu, bet šobrid nespēju, es velreiz vinjiem piedāvāju uztaisit atmaksas grafiku, kur maksātu 20 ls mēnesī, taču vinji nepar ko nav ar mieru, draud atkal ar kriminālistiem, policiju, ka es esot izkrāpusi no Hansa bankas ar viltu naudu, man ir bail, ko man darīt...?vēlos protams Bankai atdot to palikušo summu, esmu parādā bankai, es to apzinos, taču kāpēc man jāatdot piedziņu firmai tik liela summa?esmu neskaidrībā, ko man darīt...tiesāties arī es nevaru laikam, kas mani ņems vērā:( vai ir kāda iestāde, kas man varetu palidzet, kur griezties, kā rīkoties.Esmu neziņā, cik īsti esmu parādā vispār?lūdzu Paus Konsults, lai atsūta man visu pamatsummu, ko biju bankai parādā un visu pārejo, taču viņi man nekādus ziņojumus nesūta, biju bankā, darbinieces arī saka, ka neko vairs nezinot par manu lietu, tā esot nodota piedzinējiem, tad kam man īsti maksāt, kā varu būt droša, kam es iemksāju šos 130 ls šogad, kur aiziet tā nauda, cik, un kas darās ar manu parādu, pilnīgi nekā nesaprotu..un pats trakākais, ka esmu to līgumu kautkur pazaudējusi, pārceļoties uz citu dzives vietu, kas bija saskaņots ar Hansa banku, tur bija vismaz kautkāda skaidriba, taču tagat nekā nezinu.lūdzu iesakiet man, ko darīt...

L

Комментарии (26)

D dabasberns 12.09.2012

Pirmkārt jāzina vai parāds ir cedēts, ja ir tad par to vajadzētu saņemt oficiālu vēstuli no swedbankas.
Ja NAV cedēts, tad maksā tos 20 Ls mēnesī bankai (tam no kā ņēmi) un neliecies, ne zinis par PK aktivitātēm. Viņi zvana un „terorizē”, tikai tos kas uz to reaģē, ja neliksies zinis, vai pateiksi, ka starpniekiem nesadarbojies, parādu maksāsi tam no kā ņēmi, pēc kāda laika paši liksies mierā, galvenais neko nepārskaiti viņiem.

Ja parāds IR cedēts, neaizmirsti, ka līgumsods nevar būt lielāks, kā pamatparāds, tas nozīmē, ja esi parādā Ls 800, tad maksimums, ko var no tevis var prasīt 1600 Ls. Neparaksti nekādas vienošanās, līgumi būs tā sapiņķerēti, ka būsi parāda visu ko viņi prasa un vēl līgumsodu no „jaunās” summas. Cedēšanas gadījumā vari skaitīt PK.

Tikai neparaksti nekādas vienošanās. Ja maksāsi katru mēnesi 20 Ls, viņiem nebūs izdevīgi sniegt tiesā, jo pēc diviem, trijiem gadiem kad notiks tiesa būsi jau lielāko daļu samaksājusi, turklāt tiesa ņems vērā, ka esi centusies.

Kas attiecas uz nepamatotiem draudiem par krimināllietām utt., tu taču pati saproti, ka tas nav nopietni, tik pat labi tad tu vari iesūdzēt tiesā banku, ka viņa tevi pamudināja ņemt kredītu, lai pasliktinātu tavu finansiālo situāciju.

Atceries viņi dara savu darbu, viņu alga ir atkarīga no tā vai izdosies tevi sabiedēt, lai tu maksā, ar viņiem ir ģimenes kas jāuztur. Un ja kas PK ir viena no tām firmām, kas regulāri meklē jaunus darbiniekus, varbūt pamēģini, būs darbs varēsi ātrāk bankai samaksāt. CV un SS vienmēr var kādu darbu atrast. Lai veicas!

L Laumiņa555 12.09.2012

Diemžēl, mans parāds ir cedēts:(
taču nekādu oficiālu vēstuli neesmu saņēmusi no Swedbankas, ļoti iespējams ar manu dzīves vietas maiņu vairākkārtīgi...
Bet ja es maksāšu turpmāk tos 20 ls, kā varu būt droša, ka tiešām tā kompānija saņem manu naudu, vai neaiziet kautkur citur, un beigās, atnāks vēstule, ka neesmu neko maksājusi...Par to es baidos, kāpēc viņi man neatsuta oficiāli cik vēl esmu parādā, kāpēc nevar uztaisit rakstisku atmaksas grafiku, tas viss man šķiet aizdomīgi...
Un paldies jums par padomu!:)

R ruu 12.09.2012

Kāds vārds ir parādu piedziņu speciālistam?

R ruu 12.09.2012

Pazvani uz Swedbank un uzzini vai tavs parāds ir cedēts. Jo manai paziņai no SIA "JULIANUS INKASSO LATVIJA" kompānijas atsūtija uz e-pastu, kopā ar Citadeles vēstuli, ka parāds ir cedēts. Nevajag klusēt, raksti zvani, rīkojies, pašai būs labāk.

L Laumiņa555 12.09.2012

Parādu piedzinēja Kristīne
Tieslietu daļa
tel.: 20372281
Paus Konsults
Es jau interesējos par manu parādu, un banka apgalvo, ka ir jau cedēts..:(
Nezinu, vai ko šajā situācijā var vairs ko mainīt vai labot...

R ruu 12.09.2012

Es tev iesaku sūtīt ierakstītu vēstuli uz Paus konsults, ka Tu vari maksāt tikai tik cik pati vari. Lai vismaz uz pus gadu noslēdz vienošanos, Esmu daudziem palīdzējusi, un ar labiem rezultātiem.

L Laumiņa555 12.09.2012

SIA’’PAUS KONSULTS’’

iesniegums.

Starp AS ’’Swedbank’’ un SIA”PAUS KONSULTS’’19.05.2011 tika noslēgts cesijas līgums Nr.PK001, ar kuru AS ‘’Swedbank’’ savas prasījuma tiesības pret mani L..., O..., kas izriet no 13.11.2009 patēriņa kredīta līguma ar piešķirto aizdevuma summu EUR 1194.03, ir cedējusi (nodevusi) kredītmenedžmenta uzņēmumam SIA’’PAUS KONSULTS’’.

Pēc jūsu sniegtās informācijas esmu parādā SIA „PAUS KONSULTS” Ls 1711.20.

Jau 2011.gadā vairākkārtīgi telefoniski informēju par apstākļiem, kuru dēļ pilnā apmērā nespēju segt radušos parādu ( esmu bezdarbniece, un vienīgā apgādniece mazgadīgam bērnam ) . Piedāvāju noslēgt vienošanos par parāda atmaksu, ņemot vērā manus ienākumus un iespējas. Par nožēlu manu godprātīgo piedāvājumu jūs neakceptējāt, spiežot uzņemties saistības, par kurām es jau iepriekš apzinājos, ka nespēšu pildīt.

Atkārtoti griežos pie jums ar piedāvājumu sastādīt parāda atmaksas grafiku. Apņēmos katru mēnesi maksāt Ls 20. Gadījumā, ja mana finansiālā situācija uzlabosies, apsolos nekavējoties slēgt jaunu vienošanos, atbilstoši tā brīža iespējām.
Esmu bezdarbnieces un trūcīgo statusā, pieskatu bērnu līdz sāks iet skolā.Nespēju jums atmaksāt 40 Ls, jo man pagaidām nav stabilitātes finansēs.Lūdzu pieņemiet manu piedāvājumu, un sastādiet oficiālu atmaksas grafiku, kur apņemos katru mēnesi maksāt 20 Ls.
Ceru uz sadarbību, un atbildi uz manu e-pastu [slēpt]@inbox.lv
Ar cieņu- O... L... 2012.08.29.

Esmu viņiem šo iesniegumu sūtijusi caur internetu uz e pastu, vai ir kāda jēga man rakstīt ierakstitu vēstuli caur pastu?kāda tam ir jēga, kam es pierādīšu to, ka esmu vinjiem rakstijusi caur pastu?...
Viņi neatsaucas galīgi, neatbild neko, kautvai uz epastu, vienigi atsūtija te nesen ne visai patīkamu sms no www.bite.lv mājas lapas, es uzskatu, ka tā bija draudu sms, zvaniju vinjiem, jautāju, kāpec mani viņi neliek mierā, kāpec raksta tādas sms..?Kautkāda darbiniece tik paprasija;''Nu jūs maksāsiet šo mēnes tos 40 ls vai nē?''
es atbildēju, ka nespēšu tik daudz samaksāt, tad arī vinja, nolika klausuli.
Nu un ko man tagat darīt?...Esmu sabrukusi, iedzīta bailēs, ka neko nespēju pasākt..:(

Likumsargs 12.09.2012

Pirmkārt nomierināties!
Latvijā nav kriminālatbildības par parāda nesegšanu!
Ja banka ir cedējusi Jūsu parādu Paus Kosnsult, tad Paus konsult ir Jums jāiesniedz cesijas līguma kopija. Parāda summa nedrīkst būt lielāka kā cesijas brīdī. Otra kopija Jums ir jāsaņem no bankas.
Tālāk, ja Paus KOnsult nepiekrīt Jūsu maksājuma grafikam, bet diktē savu, tad sastādiet sev pieņemamu apmaksas grafiku un aizūtiet uz Paus Kosult ar paziņojumu par saņemšanu. Tā varēsiet nākotnē nodrošināties, ka Jūs esat rīkojusies un Paus Kosult Jūsu sūtīto grafiku ir saņēmusi.
Visas telefonsarunas ar Paus Konsult ierakstiet par to brīdinot-tas Jūs aizsargās no liekiem satraukumiem un draudu arī vairs nebūs no Paus Konsult puses. Ja Paus Konsult vienalga uzstāj lai Jūs maksātu vairāk, palieciet pie sava, ka maksāsiet 20Ls mēnesī. Saglabājiet visus maksājuma uzdevumus. Maksājot caur internet banku - maksājuma uzdevumā ailē "paziņojums saņēmējam" vienmēr norādiet "Cesisjas līgums Nr...". Un numuram ir jābūt tam, ko Jums banka ir atsūtījusi, nevis Paus Konsult. Jānorāda obligāti, jo savādāk Paus Konsult to naudu neieskaita parāda dzēšanai, bet gan savu mistisko izdevumu segšanai, bet to aizliedz Likums.
Lai Jums veicas!

K kikks 13.09.2012

Nekādā gadījumā nepiekrīti maksāt tos 1700Ls PAUS KONSULTAM. Mana mamma 7 gadus atpakaļ aizgāja par galvotāju vienam tipam, ( 500Ls Pastā ko deva visiem pēc kārtas) tas tips te maksāja te nemaksāja, tas " kantorītis " mammai zvanījās kā traki. pagājušajā gadā atkal sāka zvanīties un saucot katru reizi savādākas summas. Es piezvanīju un " palūdzu", ( stāstīja jau, ka esot sūtītas vēstules) mammai nosūtīt oficiālu vēstuli, kurā ir norādīta parāda summa.
Atsūtīja : apm 1200 Ls !!! HA!
Sazvanījos es ar to ingu b vai kaut kā tā un palūdzu paskaidrot kas sastāda to ciparu, jo vēstule bija tikai summa bez paskaidrojumiem un draudi atņemt īpašumu ! Nu tad lūk: parāda summa bija kaut kādi 200Ls, 1000Ls bija procentos, Baisā apetīte tam kantorītim !! Telefonsarunā vienojamies, ka mammai jāmaksā 206Ls
Palūdzu dāmu šo ciparu atsūtīt man uz e-pastu, lai ja gadījuma kas varētu pierādīt, ka parāds ir 206Ls nevis 1200Ls.
mamma šo summu nomaksāja un pieprasīja vēstuli, ka parāds ir dzēsts un tam kantorim nav nekādu pretenziju.
vēstulē ir manā e-pastā !!

Neļaujiet sev kāpt uz galvas, viņi ir šausmīgi ēdelīgs kantoris !!!

L Laumiņa555 13.09.2012

Jā, paldies par padomiem, taču mans parāds ir cedēts(nodots)Paus Konsultam.es Swedbankā darbiniecēm jautāju, vai es bankai nevaru maksāt to savu parādu, kas ir aptuveni 800 ls, taču banka atbildēja, ka viņiem vairsnekāda sakara neesot ar manu parādu, visas lietas caur Paus Konsult jārisina.Nu LŪK, TAD ARĪ ES TAGAT SAPROTU, KA MAN JĀMAKSĀ PAUS KONSULTS .
Nu mēģināšu zvanīt tam kantorim, un pieprasīšu līguma kopiju, lai atsūta, kā likumsargs iepriekš bija rakstījis, paldies jums liels visiem par padomiem, ieteikumiem!

L Laumiņa555 13.09.2012

Diemžēl, zvaniju Paus Konsults, jautāju par cesijas līguma kopiju, vai nevar man atsu'tit, taču to man nesūtis, jo man kā 3 personai neesot nekādas daļas, viņi paši noslēguši Swedbank un Paus kosults savstarpeju ligumu, kuru man neizsniegs...

K krejums 13.09.2012

Tas, ka swedbank teica, ka vairs nav nekada sakara ar Jusu paradu ir meli!Kamer nebusi nomaksajusi paradu, swedbanka bus ar to sakars, pat ja parads ir cedets!!!Neticu, ka paus konsults ir nopircis so paradu, un kopija ir jauzrada, aizbrauciet pie viniem uz kantori lai uzrada, ja ne, suti dirst!

Likumsargs 13.09.2012

Laumiņa 555!
Paus Konsultam ir jāuzrāda cesijas līgums un kopijai ir jābūt Jums. Tāpat bankai ir Jūs jāinformē par cesiju un jānorāda kāda summu viņi ir cedējuši Paus Konsult!
Ja Paus Konsult Jums neuzrāda nekādus dokumentus, tad man ir jautājums - uz kāda pamata Jūs maksāsiet Paus Konsult, jo lai kādam kaut ko maksātu ir nepieciešams dokuments. Protams var saprast kāpēc paus Konsult tā rīkojas, bet te jau iestājas Civillikuma 1807. pants:Parādnieka stāvoklis ar cesiju nedrīkst pasliktināties, kādēļ cesionārs, ja viņam personīgi pieder kādas priekšrocības pret parādnieku, nedrīkst tās izlietot. Lūk, tāpēc jums ir vajadzīgs dokuments no bankas, lai Jūs zinātu cik lielu summu banka ir cedējusi.

Un tas ka banka saka, ka viņiem nav nekādas daļas, nav taisnība, jo Civillikuma 1804.pants nosaka: Agrākais kreditors, neraugoties uz cesiju, vēl joprojām skaitās par tādu līdz tam laikam, kamēr cesionārs nav dabūjis apmierinājumu no parādnieka, vai nav cēlis pret to prasību, vai vismaz nav tam pienācīgā kārtā par cesiju paziņojis. Līdz tam pašam laikam var arī parādu samaksāt cedentam, kā arī noslēgt ar viņu izlīgumu, un tāpat viņam paliek arī prasības tiesība.

Pagaidām Jums neviens pienācīgā kārtā to nav paziņojis. Pienācīgi paziņot nozīmē, ka Jums nosūta cesijas līguma kopiju, kurā ir norādīta cedējamā summa.

GALVENAIS IR NEKLUSĒT, JO KLUSĒJOT JŪS PIEKRĪTAT VISAM KO DARA PAUS KONSULT!

Likumsargs 13.09.2012

Kā jau teicu-Paus Konsult juristi ir ļoti zemas kvalifikācijas un viņi ir ieciklējušies tikai uz likumu saprašanu sev par labu! LIKUMS IR JĀSAPROT BURTISKI, Pausa juristi to negrib saprast. Tādēļ stāviet uz savu un pieprasiet lai jums izsniedz to līguma daļu, kurā ir norādīta cedējamā summa! Prasiet bankai to pašu!
Griežaties PTAC vai tiesā, ja jums atsaka!

Jums ir tiesības zināt kādu summu Jūs esat parādā, ja nē- samaksājiet pamatsummu un viss, pārējo motivējiet ar to, ka Jūs neesat informēta par summas apmēru!

Cīnaties! Galvenais nesalūzt, jo Paus Konsult to vien grib panākt!

Likumsargs 13.09.2012

Viņiem mājas lapā pat e pasta adrese ir nepareiza!
Tas jau vien liecina par šīs firmas negodīgumu!

likumuzraugs 13.09.2012

Mans Kolēģis Likumsargs te visu ir uzrakstījis pareizi!
Tikai nav saprotams, kāpēc viņš/a mudina neklusēt, bet nepaskaidro kāpēc!

Jā, klusēt nedrīkst, jo pēc Civillikuma - klusēšana nozīmē piekrišana!

likumuzraugs 13.09.2012

Laikam Jaunnedēļ būs jāizbrauc uz Pausu!
Uzmetīsim pāris tūkstošus sodiņu, tad uz kādu laiku nomierināsies!

R ruu 13.09.2012

Mans parādu piedzinējs ir Rihards, ļoti rupjš, raksta visu laiku draudus, utt. Es viniem pateicu, ka man lattelekom sastādija maksājuma grafiku, ko arī nosūtīju rihardam, pēc tām nāca emaili, lai tipa es gaidot nākam nedēļ no tiesas vēstuli. Viņš arī man piepilda, lai es nelasot muļķības netā par pausu, utt.

R ruu 13.09.2012

P.S. bija kadu laiku atpakaļ SOHO CREDIT, maksāju parādu kreditoram, bet tad sāka zvanīt man no pausa Ilona, un draudēja, ja Es nemaksāšu viņiem, mani ieliks cietumā, ka Esmu nozagusi no SOHO CREDIT naudu, un draudēja arī ar to, ja Es pausam pēc diviem mēnešiem paziņosū, ka esmu pazaudējusi darbu, tad nekavejoties Ilona ziņos policijai, Es no sākuma biju muļķe, un visu samaksāju pausam! Tagad vairāk tā nebūs, nepacietīšu vinu draudus, utt.

R ruu 13.09.2012

Man jautājums kas šī pa stulbeni: Ina Hofmane Parādu piedziņas departamenta direktore

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы