www.sudzibas.lv Pašvaldības Vājš atbalsts ģimenēm ar bērniem

Pašvaldības - Vājš atbalsts ģimenēm ar bērniem

Pats jēdzīgākais atbalsts ģimenēm ar 3 un vairāk bērniem, ja pašvaldības, bez vilcināšanās piedāvātu dzīvokli.
Lai ģimenēm ar bērniem būtu drošības sajūta.
Kāpēc šiem cilvēkiem būtu jāīrē dzīvesvietas no privātīpašniekiem.
Par kādu demogrāfiju te var būt runa...

V

Комментарии (12)

Likumsargs 13.08.2019

Kā skrien laiks!
Līdz šim domāju, ka tagad "Lego" paaudze sāk bērnus taisīt, bet izrādās, ka jau paaudzei "Man pienākas" sāk bērnus taisīt!
Pašvaldībai nav nekas jāpiedāvā! Ja paši nekustēsities, tad arī pašvaldība nevarēs palīdzēt.
Turklāt pašvaldībai nav pienākums uzturēt dzīvokļus priekš vaislas buļļiem!
Ja varat atļauties bērnus taisīt, tad jau ir iespēja arī tos izaudzināt un cilvēkos izvest, ja nevarat atļauties, tad vajag domāt ar galvu, nevis ar galviņu!

V vitols 13.08.2019

Varbūt tev ir taisnība, bet kādēļ te ir tik lieli nodokļi, viss aplikts ar nodokļiem!?

N Noboby 13.08.2019

Nejautā kāpēc, jo atbilde ir vienkārša. Paši to pieļāvāt ievēlot zagļus un meļus valdībā, tagad jāsāk lāpīt viss ar tiem nodokļiem

C critical thinker 13.08.2019

starp citu, šķiet, ir pašvaldības, kas piedāvā mājokļus. rīgas centrā gan nebūs...

L Lailailai 13.08.2019

Ārprāts?! Tiešām vēl ir cilveki, kuri uzskata, ka valsts un pašvaldība viņiem ir kaut ko parādā tikai tāpēc, ka labi funkcionē fertīlā funkcija? Bērns, pirmkārt, ir katras ģimenes personīga atbildība, tāpat kā komfortablu apstākļu nodrošināšana saviem bērniem.

V vitols 13.08.2019

Jā valsts no mūsu ģimenes paņem 500mēnesī, eiro vidēji nodokļos kā minimums.

N Noboby 13.08.2019

Vītoliņ, 500 eiro mēnesī ir domāts ne tikai Tavas dzīvoklim. Ja nevari atļauties uzturēt bērnus, kāpēc taisīji? Viss ko vari atbildēt ir losis utt. Tas parāda tikai to ka pats esi losis, jo nevari atbildēt pats par savām izdarībām. Neesi memļaks

T TavsSencis 13.08.2019

Uz kurieni jāsūta bāriņtiesa?

V vitols 13.08.2019

Losis

L Lailailai 13.08.2019

Nodokļus mēs maksājam lai mūsu dzemdētie bērni iegūtu bezmaksas vidējo izglītību, Tu ar savu auto varētu braukt pa ceļiem, un valsts bērniem apmaksātu medicīnas pakalpojumu...utt. Katra personīgā sāpe par dzīvesvietu nav valsts risināms jautājums. Ja šis trūcīga persona vērsies pie sociālā darbinieka, formē pabalstus. Tāpēc vien, ka esi veicis “varoņdarbu” un esi tēvs vairākiem bērniem, nekas nevienam nepienākas. Es nodokļos nomaksāju 800eur mēnesī un neraustos. Bērnus arī esmu sadzemdējusi līdz daudzbērnu mātes statusam, un tas mums ar vîru lika meklēt labāk atmaksātu darbu, lai varētu bērniem nodrošināt komforta mūs apstākļus.

V vitols 14.08.2019

Kas teica, kad es esmu daudzbērnu tēvs?

D Dom2 14.08.2019

Vitols, вы правы. В латвии происходит откровенный геноцид. Никакой реальной поддержки для многодетных семей НЕ СУЩЕСТВУЕТ. Социальное жилье от самоуправления не получить, Алтум -это просто мошенники. Не обращайте внимание на других комментаторов, они просто примитивные создания. Взвоют, когда все молодые отсюда уедут и здесь останутся алкаши ,инвалиды и пенсионеры. Эстонцы давно поняли, что дети -это будующее страны и выплачивают пособие 500 евро многодетным семьям. В Германии сразу дают социальное жилье приехавшим многодетным семьям из Евросоюза. В латвии хорошие пособия получают только дети беженцев с Ближнего Востока, на местных детей правительству плевать. К сожалению такова несправедливая реальность.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы