www.sudzibas.lv Park Expert Soda nauda pēc apmaksāta parkinga

Park Expert - Soda nauda pēc apmaksāta parkinga

Iebraucot stāvvietā, pirmā stunda bez maksas (to uzzināju no pakalpojuma sniedzēja, pie kura braucu, Parkexpert zīmes tuvumā nebija). Nākamās divas apmaksāju ar novēlošanos, jo biju aizņemta - bet samaksa tika veikta pilnā apmērā plus pusstunda pa virsu drošības pēc. Izbraucot no stāvvietas, par maksas laiku biju pilnībā norēķinājusies. Pēc 2 mēnešiem atnāk inkasso par soda naudu 65€. Spriežot pēc citu autovadītāju pieredzes, jēgas apstrīdēt nav, bet mēģināšu.

18 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (1)

Z zachary 1 ч назад

labāk doties pie PTAC un risiniet

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы