Parfumelux.lv - Slikts serviss

Slikts serviss dotajam internetveikalam.
Ļoti neapmierināja, ka no daudziem zvaniem, nekad netika atbildēts. Kontaktēties varēja tikai caur īsziņām.
Preci tā arī nesaņēmu, bet paldies, ka pēc vairākiem lūgumiem saņēmu atpakaļ naudu (kaut arī zvanu un ziņas no manas puses bija ļoti daudz)
Solīja preci vienā laikā, tad vairākas reizes solīja rītdien. Tā arī nesagaidīju.
Noteikti neiesaku!

Комментарии (5)

M Marina 17.06.2021
Krāpšana

Заказала духи в магазине parfumelux. Lv 28 апреля. Товар так и не доставлен, сообщения магазин игнорирует, а на сайте "товар есть на складе".

S Sandra L. 28.06.2021

Pievienojos,pasūtīju 14.05.21,sola piegādāt 3-4 nedēļu laikā,bet pagājušas jau 6 nedēļas,un nekā!Tas pats ar Magic deals,viens kantoris!

K Kapriznaja 29.07.2021

Žēl ka neskatījos atsauksmes. Preci no PARFUMELUX pasūtīju 21.maijā. neesmu saņēmusi un visdrīzāk arī nesaņemšu, arī naudu neatgūšu. Ar visu aizņemtību jebkurš i-veikals dos informāciju par vismaz aptuvenu piegādes laiku, bet te vistīrākā naudas izkrāpšana, iespējams lai segtu citus parādus. Sen atbildīgajām institūcijām šo bodi vajadzēja likvidēt, nevis atļaut turpināt muļķot un krāpt cilvēkus.

M Marina 29.07.2021

Ir jāraksta iesniegums policijā, izdevās atgriezt naudu.

Good Intentions 29.07.2021

Paldies, ka padalījies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы